Perşembe, Mayıs 6, 2021
Ana Sayfa Dedikodu İngiliz aktris Peter Myles, babasının koronavirüsten dolayı hayatını kaybettiğini söyledi

İngiliz aktris Peter Myles, babasının koronavirüsten dolayı hayatını kaybettiğini söyledi

-

Ünlü İngiliz oyuncu Sophia Myles, babası Peter Myles’ın koronavirüs (Covid-19) nedeniyle yaşamını yitirdiğini duyurdu.Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyada binlerce can alan koronavirüs salgını sonuçları korkunç boyutlara erişti. Her dakika ölüm haberlerinin duyduğumuz salgında İngiliz aktris Ünlü İngiliz oyuncu Sophia Myles, babası Peter Myles’ın koronavirüs (Covid-19) nedeniyle yaşamını yitirdiğini duyurdu. Ünlü ingiliz oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Babamı öldüren koronavirüstü” ifadelerini kullandı.

Acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu

Transformers: Kayıp Çağ filmindeki Darcy Tirrel rolüyle bilinen ünlü İngiliz aktris Sophia Myles , sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Huzur içinde yat Peter Myles. Sevgili babam birkaç saat önce hayatını kaybetti. Babamı öldüren koronavirüstü” ifadelerini kullandı.

“Virüsün acı gerçeği”

40 yaşındaki oyuncu Sophia Myles, daha önce babasını hastanede ziyaret ettiği sırada çekilen fotoğrafı paylaşarak, “Dün babamı görmek için yola çıktım. Bu koronavirüsün acı gerçeği” diyerek üzüntüsü dile getirdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

aleyna-tilki

Aleyna Tilki ‘nin Aşı Soruşturmasında Karar Verildi

0
Aleyna Tilki geçtiğimiz haftalarda yaptığı koronavirüs açıklaması ile gündem olmuştu. Tilki’nin söylediği sözlerin ardından bir vatandaş, “Devleti aşağılayıp halk arasında korku ve paniğe neden...