Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana Sayfa Ünlüler İlker Aksum: Charlie'den Sonra Kötü Adam Oldum

İlker Aksum: Charlie’den Sonra Kötü Adam Oldum

-

Yakında yeni bir projeye başkayacak olan ünlü oyuncu İlker Aksum “Charlie’den sonra kötü adam oldum” yorumuyla sevenlerini güldürdü. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları;

İlker Aksum’dan Sert Eleştiriler

Son dönemlerde yapılan oyuncu seçmelerine karşı sert tepki gösteren İlker Aksum;

“Artık benim gibi kariyer sahibi olmuş birisinin, bir yapımcı eğer Instagram’dan benim kaç takipçim var, ona göre beni seçiyorsa yürüsün gitsin… Hadi lan… Ama no name’ler yeni yeni gelişiyor. Bakarsın sosyal medyada, yeteneğini ne yapacağız, ahlakını ne yapacağız, disiplinini ne yapacağız. 1,5 milyon takipçisi var diye oyuncu mu olacak, ona mı geldik? Evet, biraz öyle bir durum var. Bizim için de bunu yapıyorlarsa, yazıklar olsun. 25 yılımızı verdik, Instagram ile ilgilenmiyorum.”

İlker Aksum Kimdir?İlker Aksum: Takipçisi Yüksek Diye Oyuncu Mu Olacak?

İlker Aksum, 4 milyon takipçisi olan birisine film yapıldığında gişenin ne olduğunu sorguladı. Sen Çal Kapımı dizisinde başrolde yer alan Hande Erçel’in 20 Milyon takipçisi olduğunun hatırlatılması üzerine İlker Aksum şunları söyledi:

Oyuncu İlker Aksum Hakkında Neden Soruşturma Başlatıldı…

“”Sosyal medya ile ilgilenmiyorum, kaç tane takipçim olduğunu bilmiyorum. Peki şu iddiaya geliyorum; 4 milyon takipçisi olan birisine film yapıyorlar, gişe 300 bin, konu kapanmıştır. 20 milyon takipçisi var dizi yapıyor ve final, ne oldu şimdi?” Söylemeyelim ismini; 15 ile 20 milyon takipçisi var, dizi yapıyorlar, final. Ne oldu şimdi? Seyirciye şunu mu diyoruz. Bunun 20 milyon takipçisi var, niye seyretmiyorsun mu diyoruz… Böyle bir şey yok. Ama sosyal medyanın gücünü de kabul ediyoruz. Buna göre hareket edeceğiz. Buna göre iş yapmayacağız.”

“Seyirciye şunu mu diyoruz; ‘bunun 20 milyon takipçisi var neden seyretmiyorsun?’ Böyle bir şey yok. Sosyal medyanın gücünü de kabul ediyoruz, ona göre hareket edeceğiz ama buna göre iş yapmayacağız. Binnur Kaya’nın Instagram’ı yok, bitti” dedi.

Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda’nın bu sezonun en güzel işlerinden olduğunu anlatan oyuncu, bu yapımlarda yetenek abidelerinin olmasının önemine işaret etti.

İlker Aksum: Charlie’den Sonra Kötü Adam Oldum

Aksum, “Çarli” dizisiyle tüm Türkiye’de tanındığını söyledi: “Çarli, çocuklara yönelik bir diziydi. Ardından fenomen oldu. Çarli bitti, kimse beni aramadı. Hani fenomendim, hani Afakan’dım ne oluyordu? Sonrasında Yağmur-Durul Taylan kardeşler ‘Yabancı Damat’ dizisinde rol almamı istedi. Çocuklara yönelik bir işte oynamış Afakan’a kim, kötü adam rolü verir? Hem de başrol verdiler.”

Oyuncu İlker Aksum Trafik Kazası Geçirdi!Ünlü oyuncu yakında yine kötü adam rolüyle ekrana geleceğini dile getirdi: “Ata Demirer’in yeni filminde de rol alacağım.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Selçuk Kılıç Başrole Hazırlanıyor

Selçuk Kılıç Başrole Hazırlanıyor…

0
Yer aldığı projelerde adından bolca söz ettiren ünlü oyuncu Selçuk Kılıç, yeni filmi için hazırlıklara başladı. Selçuk Kılıç Başrole Hazırlanıyor. Detaylar Haberimizde... Selçuk Kılıç “Sarp”...
Karsu Vereceği Konserler İle 'Sonunda' Sahnede

Karsu Vereceği Konserler İle ‘Sonunda’ Sahnede…

Kolpa Ve Zeo Jaweed’den Yepyeni Bir Şarkı: "Söyle"

Kolpa Ve Zeo Jaweed’den Yepyeni Bir Şarkı: “Söyle”

Ajda Pekkan'ın Gerçek Yaşı

İşte Ajda Pekkan’ın Gerçek Yaşı…