Kapat

İlayda Ildır Kimdir?

Magazin Haberleri
Kimdir İlayda Ildır Kimdir?

İlayda Ildır Kimdir?

Genç ve güzel oyunculardan biri olan İlayda Ildır yaşının genç olmasına rağmen oyunculuk anlamında hep pozitif yorumlar almıştır. Güzel oyuncu hakkında bilinmeyenler haberimizde.

İlayda Ildır Kimdir?

İlayda Ildır, 10 Şubat 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Boyu 1.67’dir. Eğitimine Yeditepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde devam eden İlayda Ildır kariyerini oyunculuk üzerine tamamlamak istemektedir. Çok sayıda eğitim almış olan güzel oyuncu sadece oyunculuk değil, diksiyon dersleri alarak da kendini geliştirmiştir.

Güzel oyuncunun ekranlarla tanışması ilk olarak D-Smart reklamıyla olmuştur. Daha sonra ise Coca Cola, Avon, Tadını Çıkar ve Yogo reklamlarında rol almıştır.Oyunculuk anlamında daha da ilerlemek isteyen güzel oyuncu kariyerine hız kesmeden devam etmektedir.İlk dizi deneyimine ise “Aşk Laftan Anlamaz” olmuştur.

Güzel oyuncu şu sıralar ise 2017’nin en çok ses getiren dizilerinden biri olan “Söz” dizisinde Nazlı karakterini canlandırmaktadır. Buradaki rolüyle seyircilerle buluşan İlayda Ildır oyunculuk performansıyla olumlu yorumlar almakla beraber kendisini kanıtlamıştır.

Yer Aldığı Projeler

  • Aşk Laftan Anlamaz- 2017
  • Söz-2017

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir