Pazar, Haziran 13, 2021
Ana Sayfa Diziler İki Yalancı’da Öpüşme Krizi!

İki Yalancı’da Öpüşme Krizi!

-

Yağmur Tanrısevsin ve Keremcem birlikte yer aldığı İki Yalancı’da öpüşme krizi yaşandı.

[irp]

Yaz döneminde Kanal D’de yayınlanmaya başlayan İki Yalancı’da öpüşme noktasında oyuncular oldukça zorlandı. Geçtiğimiz hafta itibari ile yapılan resmi açıklamalarda dizinin final yapacağı belirtilmişti. Final bölümleri için çekimlerin devam ettiği dizide, iki aşığı canlandıran Yağmur Tanrısevsin ve Keremcem’in rol icabı öpüşmesi gerekiyordu. Bu sahne çekimine gelindiğinde ise öpüşme noktasında Yağmur Tanrısevsin oldukça zorlandı.

İki Yalancı’da Öpüşme Sahnesi Oyuncuları Zorladı

2 yıldan beri Oğuzhan Koç ile birlikte olduğu bilinen Yağmur Tanrısevsin, öpüşme sahnesini çekmek istemedi. Bu durum üzerine de küçük çaplı İki Yalancı’da öpüşme krizi yaşandı. Devreye giren yönetmen Eda Teksöz, Yağmur Tanrısevsin ile bu konuda detaylı görüştü. Fakat oyuncu kararında diretince sete ara verildi.

Devreye Oğuzhan Koç Girdi

Yağmur Tanrısevsin’in yaşadığı bu sorun sonrasında araya Oğuzhan Koç girdi. Sevgilisinin onayını aldıktan sonra tekrar yönetmenle konuşan Yağmur Tanrısevsin, sonrasında öpüşmeyi kabul etti ve sahne böylece çekildi.

Yağmur Tanrısevsin ile Keremcem’in krize neden olan öpüşme sahneleri yeni bölümde ekranlara getirilecek.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı! Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu...

0
Atv'nin yeni yaz dizisi İkimizin Sırrı, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yapımcılığını Üs yapım üstleniyor. Senaryosunu Özen Yula'nın kaleme aldığı İkimizin Sırrı dizisinin yönetmen koltuğunda...