Magazin Haberleri » Dedikodu » İç çamaşırı olay yarattı!

İç çamaşırı olay yarattı!

Magazin dünyasını uluslararası anlamda sarsan bir haber… Meghan Markle bu kez ters ışık kurbanı oldu!  Meghan Markle’e çok ağır yorumlar geldiği gibi o yorumlardan biriyse şöyle; ‘Kendini hala Hollywood’da sanıyor’ Gelin o gün yaşananlara ve detaylarına hep birlikte bakalım.


Işık kurbanı diyorlar, Neden mi?

Uluslararası mecrada magazin haberlerine bomba gibi düşün ve dijital platformlarında da oldukça konuşulan bir olay… İngiliz Prensi Harry ve Sussex Düşesi Meghan Markle’ın 16 gündür süren Avustralya, Fiji, Tonga ve son olarak Yeni Zelanda’ya yaptığı ziyaretler büyük ses getirdi. Kocası Prens Harry ile birlikte çıktığı resmi gezinin Tonga ayağında elbisesindeki fiyat etiketini unutan Markle, bu kez ters ışığın kurbanı oldu. Düşes’in giydiği Givency marka etek güneşin vurmasıyla transparan bir görünüme neden oldu. O esnada güneşin vurmasıyla transparan bir görünüme neden olan eteğinin kurbanı Düşes’i fotoğraflayan haberciler bu durumu gündeme getirdi. Düşes bu olayla o an ortamda bulunanların ve sonrasında dünyanın bakışlarını üzerinde topladı.

Bu ilk değil!

İngiliz kraliyet ailesinin yeni gelini Meghan Markle, her attığı adımla ses getirmeyi başarıyor. Tarzının dünyanın dört bir yanındaki kadınlar tarafından örnek alındığı Meghan, optik yanılsamanın kurbanı oldu. Yeni Zelanda’ya resmi ziyarette bulunan Meghan Markle’ın giydiği saks mavisi etekten iç çamaşırı görünüyordu. Güneşin vurmasıyla ters ışık kurbanı olan Düşes bütün dünyanın bakışlarını üzerinde topladı. Meghan Markle’ın kıyafetleriyle başı ilk kez derde girmiyor tabii. Birçok kişi Markle’ın sadece askılı ve yırtmaçlı elbisesiyle değil sandaletleriyle de kuralları yıktığını belirtti. Kraliyet ailesi üyesi kadınlar genellikle ayaklarını açıkta bırakan ayakkabılar tercih etmiyor.Kraliyet ailesinin takipçileri ise sosyal medyada “Bu kıyafet ülkesini temsil eden biri için hiç uygun değil. Meghan hala kendini Hollywood’da sanıyor” şeklinde yorumlar yapıyor.


Hakkında İrem Arabacılar

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir