Magazin Haberleri » Ünlüler » Hem Yazıyor Hem Söylüyor..
Hem Yazıyor Hem Söylüyor
Hem Yazıyor Hem Söylüyor

Hem Yazıyor Hem Söylüyor..

“Dokunmadım Say, Sev ve Sisteki Salıncak” isimli kitapların yazarı olan aynı zamanda yorumcu ve besteci kimliğinede sahip Ezgi, üçüncü parçası olan “Tecelli”yi müzikseverler için çıkardı. Ezgi’nin yepyeni teklisi olan “Tecelli” dinleyenleri ise alıp başka yerlere götürüyor. Nasılmı? İşte Detaylar..


Hem Yazıyor Hem Söylüyor..

Özdemir Müzik etiketiyle beraber Netd Müzik isimli Youtube kanalında yayınlanmaya başlayan parçanın sözleri sanatçı Ezgi’ye müziğide usta aranjör Selim Topsakal’a ait. “Tecelli”parçasının mastering, mix ve aranjesinde de Selim Topsakal imzası taşıyor.  Son kitabı olan “Sisteki Salıncak”ın senaryosundan etkilenerek ortaya çıkan video klibin yönetmen koltuğunda usta yönetmen olan Efe Cansoy oturuyor.

Tecelli Çok Çalınan Şarkılar Listesi”nde….

Tecelli’nin klibinde sanatçı Ezgi, aşkın vedasının ardından  yalnızlığıyla baş başa kalan bir kadının acılı fakat mutlu olduğu zamanları canlandırıyor. Hatta “Tecelli” Radyo TV Metre raporlarına göre “Son 24 Saatte En Çok Çalınan Şarkılar Listesi”nde 26’ncı sıradan giriş yaptı..


İşte Ezgi’nin Tecelli Klibi…

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Hande Erçel Murat Dalkılıç’ı Dinlemedi

Geçtiğimiz aylarda ilişkilerini sonlandıran Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ortak arkadaşlarının düğün töreninde pişti oldu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir