Magazin Haberleri » Dedikodu » Helin Avşar Eski Eniştesiyle Program Sunacak!
Helin Avşar, Eski Eniştesi Kaya Çilingiroğlu ile Program Sunacak

Helin Avşar Eski Eniştesiyle Program Sunacak!

Helin Avşar, Eski Eniştesi Kaya Çilingiroğlu ile Program Sunacak

Geçen yıl her sabah ‘Aklınızda Kalmasın’ adlı magazin programında yorumculuk yapan Helin Avşar, eski eniştesi Kaya Çilingiroğlu ile ekranlarda boy gösterecek olması duyanları oldukça şaşırttı.


Duyanları Oldukça Şaşırttı

Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt’un, “Kızları için yeni bir hayat kuracaklar” başlıklı yazısı şöyle: “İki sezon TRT Spor’da ‘Stadyum’ programında yorumculuk yapan ve yeni sezonda kadroda yer almayan Kaya Çilingiroğlu’nun tekrar ekranlara döneceğini duydum. Bu kez sabah programıyla ekrana gelmeye hazırlanan Kaya Bey’in partneri de tanıdık bir isim: 2005 yılında boşandığı eski eşi Hülya Avşar’ın kız kardeşi Helin Avşar.”


Bu yazıdan sonra okuyucular bu habere oldukça şaşırdı ve bir doğrulama bekledi. Beklenen doğrulama geldi Hülya Avşar’ın kız kardeşi Helin Avşar durumu doğruladı. Konuyla ilgili Helin Avşar, eski eniştesiyle program yapacağını doğruladı. Program sürpriz bir ismin daha olacağını da söyledi. Helin Avşar’ın bu doğrulamasını okuyanlar “sürpriz kişi Hülya Avşar mı?” demeden geçemedi.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Aleyna Şendur

Aleyna Şendur

İlginizi Çekebilir

Hande Erçel'in Eski Sevgilileri

Hande Erçel’in Eski Sevgilileri

Son dönemde oyunculuk kariyerinden çok aşk hayatıyla gündemde olan Hande Erçel’in, Murat Dalkılıç’la ayrıldıktan sonra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir