Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Diziler Hekimoğlu 36. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ateş İyice Köşeye Sıkışıyor!

Hekimoğlu 36. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ateş İyice Köşeye Sıkışıyor!

-

Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu, 36. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ateş, hastaya, akciğer sönmesi ve kansızlığı olduğunun tanısını koyar. İpek, Selvi vakasını Ateş’ten aldığını ve ağrı kesicileri de kestiğini söyler. Ateş İpek’e, kendisine ağrı kesici vermesi için yalvarmaya gitmeden önce onun, o genç kızı kurtarması için kendisine yalvarmaya geleceğini söyler. Hekimoğlu 36. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Ateş, iyice köşeye sıkışıyor.

Salı Dizileri 2020

Ateş İyice Köşeye Sıkışıyor!

Hekimoğlu 36. bölüm 3. fragmanında; Rehabilitasyon veya hapishane arasında seçim yapmak zorunda kalan Ateş, herkes tarafından baskı görmeye devam eder. İpek’in ise artık bekleyecek sabrı kalmaz ve Ateş’i bir kez daha kendine gelmesi için uyarır. Ekip, Ateş’in hastanede kalması için uğraşırlar. Ateş ile yeni hasta arasında neler yaşanacak?

İşte Hekimoğlu 36. bölüm 3. fragmanı…

HEKİMOĞLU 35. BÖLÜM ÖZETİ!

Hastaneye aniden fenalaşan bir küçük kız getirilir. Küçük kızı hasta eden şeyin ne olduğunu bulmak için Ateş ve ekibi harekete geçer. İpek, Mahir’in hastanenin deposunda olduğunu öğrenip onun yanına gider. Mahir’den hastanenin tümünün soruşmada olduğunu öğrenir.

Bu arada Zeynep ile Mehmet Ali’nin hesapları da bloke ediliyor. Mahir, üç arkadaşın birbirinden şüphelenmesini sağlamak için Emre’nin hesaplarını bloke etmiyor. Zeynep ile Memoli, Emre’nin Ateş’i ispiyonladığını düşünmesini istiyor. Orhan, artık Ateş’in evinde değil ya otelde yada, ofisinde yatmaya başlıyor.

Küçük kızın tedavisi için anne ve babası fikir ayrılığına düşer. Hakim, çocuğu İpek’e emanet eder. Kızın safra kesesi alınır. Daha sonrasında İpek, Ateş’in dediği gibi bir antibiyotik kullanmaz. Kız iyice fenalaşınca Ateş, İpek’e çok ağır konuşur. Ona, iyi ki anne olamadığını söyler.

İpek, Ateş’in bu sözlerinden sonra çok üzülür. Olanları Orhan’la paylaşır. Hekimoğlu, küçük kızın kol ve bacağının kesilmesi gerektiğini söyler. İpek, ameliyata göz yaşlarıyla girer. Emre, kızın ışığa karşı alerjisi olduğunu anlayıp Ateş’in karşısına çıkıp ondan ameliyatı durdurmasını ister.

Ateş ise, Emre’ye yumruk atar. Emre, koşup ameliyatı durdurur. Orhan, Emre’nin Ateş’ten dayak yediğini gördükten sonra kararını verip Mahir’le konuşmaya gider.

Hekimoğlu 36. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş İpek’e Meydan Okuyup Geri Adım…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yeliz 45.Yılını Anlattı

Yeliz 45.Yılını, Yeni Şarkısını Ve Merak Edilenleri Anlattı…

0
‘Bu Ne Dünya’ ve ‘Yalan’ şarkılarıyla tanınan ve 45 yıldır müzik hayatındaki yerini istikrarlı bir şekilde koruyan güçlü bir ses sanatçısı, Yeliz.... Yıllardır ayakta...
Yeliz Kimdir?

Yeliz Kimdir?

cocuk-spor

Çocuklar Hangi Yaşta Hangi Sporu Yapmalı?

derya-ulug

Derya Uluğ ‘dan Samimi İtiraflar