Ana SayfaDedikoduHazar Ergülçü: Tiyatro Adanmışlık Gerektiriyor

İlgili Postlar

Hazar Ergülçü: Tiyatro Adanmışlık Gerektiriyor

“Timsah Ateşi” oyununda yer alan ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü geçtiğimiz gün Funda Eryiğit ile birlikte “Sahne Tozu Yutanlar” proframının konuğu oldu. Oyun hakkında açıklamalar yapan Hazar Ergüçlü “Tiyatro adanmışlık gerektiriyor” dedi. İşte o açıklamalar;

Afra Saraçoğlu: Sahne Başka Bir Şeymiş

Rol aldığı ‘Timsah Ateşi’ tiyatro oyunundan bahseden Saraçoğlu, “Tiyatro oyunumuz güzel gidiyor. 20’sinde turnemiz var. Antalya’ya gidiyoruz. Tiyatro sahnesinde olmaktan keyif alıyorum.” ifadelerini kullandı.

24 yaşındaki oyuncu, muhabirlerin “Sizin için tiyatro mu yoksa televizyon mu daha değerli?” şeklindeki sorusuna “İkisi de gerçekten çok farklı şeyler. İkisinin de güzel yönleri var ama sahnede olmak çok başka bir şeymiş. Bunu deneyimlemek benim için büyük bir gurur oldu.” yanıtını verdi.

Afra Saraçoğlu Kimdir?

Sahne Tozu Yutanlar Konukları

Zorlu PSM’nin sahne heyecanını paylaşan özel isimleri bir araya getirdiği “Sahne Tozu Yutanlar”, bu sezon prömiyerini geçekleştiren “Timsah Ateşi” oyununun başrol oyuncuları Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü ve Kubilay Tunçer’i ağırladı.

Hazar Ergülçü: Tiyatro Adanmışlık Gerektiriyor

Hazar Ergüçlü, “Tiyatronun size öğrettiği en büyük ders nedir?” sorusuna “İş gibi yaklaşmamak gereken bir şeymiş tiyatro. Gerçekten adanmışlık gerekiyormuş” yanıtını verdi.

Hazar Ergüçlü Kimdir?

Funda Eryiğit ise “Türkiye sanatınıza nasıl ilham veriyor?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Türkiye malzemesi çok olan bir yer zaten. Zorluğun da bir ilhamı var gibi geliyor bana.” Kubilay Tunçer ise “Timsah Ateşi” oyununu anlattı: “Adaletsizliğin, yıkıcılığın, terörün, faşizmin hatta evvela faşizmin ailede başladığını bize çağrıştıran bir oyun.”

Funda Eryiğit Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler