Magazin Haberleri » Kimdir » Hasan Doğru Kimdir?
Hasan Doğru Kimdir?
Hasan Doğru Kimdir?

Hasan Doğru Kimdir?

Hasan Doğru Kimdir? Hasan Doğru kaç yaşında ve nerede doğdu? Hasan Doğru aslen nereli ve hangi burç? Hasan Doğru şimdi kaç yaşında? Hasan Doğru hakkında merak edilen herşey Kimdir Haberimizde..


Hasan Doğru Kaç Yaşında? Hasan Doğru Nerede Doğdu? Hasan Doğru Hani Burç? Hasan Doğru Aslen Nereli? Hasan Doğru Doğum Tarihi Nedir?

4 Nisan 1987 tarihinde doğan Hasan Doğru, Zonguldak’ın Kozlu ilçesinde dünyaya geldi. Hasan Doğru, aslen Orduludur ve Balık burcudur. Hasan Doğru, şimdilerde 33 yaşındadır.

Hasan Doğru Kimdir?

Hasan Doğru, Babası Davut Doğru‘dur. Liseden mezun olduktan sonra Tiyatro Arın isimli grupta olup, tiyatro sınavlarına çalışmaya başladı.

Bülent Ecevit Üniversitesi Devlet Konservatuvarı opera bölümünün ilk öğrencilerinden ve ilk mezunlarından olan Hasan Doğru, üniversitede okurken diğer taraftan da babasının Kozlu Beldesi’ndeki lokantasında çalıştı.

Hasan Doğru, internette paylaştığı bir seçim şarkısı ile ilk defa sesini duyurdu. Hasan Doğru’nun, “Tekel savaşçısı Ahmet abi” isimli şarkısı internette en çok tıklananlar arasındaydı.


O Ses Türkiye birinciliği sonrasında 2015 senesinde Avrupa Müzik etiketiyle “Drama Köprüsü” isimli single’ını müzik severlerim beğenisine sundu. Hasan Doğru, diğer yandan TRT 1 ekranlarında izlenilen Filinta adlı dizide konuk oyuncu olarak oynadı.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Burak Hakkı Kimdir?

Burak Hakkı Kimdir?

“Mayıs Kraliçesi” dizisinin sevilen oyuncusu Burak Hakkı kimdir? Burak Hakkı kaç yaşında? Burak Hakkı aslen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir