Ana SayfaÜnlülerHanife Gürdal Sevgilisi Kemal Ayvaz ile Dünya Evine Girdi!

İlgili Postlar

Hanife Gürdal Sevgilisi Kemal Ayvaz ile Dünya Evine Girdi!

İzdivaç programı ile adını duyuran popüler gelin adayı olan Hanife, program sayesinden tüm Türkiye tarafından tanınmıştı. Katıldığı evlilik programında meşhur olan Hanife Gürdal, sosyal medya hesabı ile geniş hayran kitlesine sahip oldu. Katıldığı evlilik programı sayesinde Türkiye genelince tanınan Hanife Gürdal, Sevgilisi Kemal Ayvaz ile Dünya Evine Girdi!

Hanife Gürdal: Bana Hanife Ayvaz Diyeceksiniz!

Hanife, izdivaç programlarının yayınlandığı dönem Zuhal Topal’ın programında gelin adayıydı. Programın en popüler gelin adayı olan Hanife, program sayesinden tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline geldi. İzdivaç programlarının sonlanmasının ardından da, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekmeye devam ediyor. İzmir Torbalı’da yaşayan ve katıldığı izdivaç programında gelin adayı olarak ünlenen Hanife Gürdal, sosyal medyayı aktif kullananlardan. Sosyal medya fenomeni Hanife, sosyal medya hesabından “Bana Hanife Ayvaz Diyeceksiniz!” açıklamasında bulundu.

Hanife Gürdal Sevgilisi Kemal Ayvaz ile Dünya Evine Girdi!

Hanife Gürdal Sevgilisi Kemal Ayvaz ile Dünya Evine Girdi!

Katıldığı İzdivaç programlarında yaptığı açıklamalar ve takındığı tavırlarla dikkat çeken Hanife Gürdal dün dünyaevine girdi. Sevgilisi Kemal Ayvaz ile evlenen Hanife Gürdal evleneceğini nikaha hazırlanırken duyurdu. Dün kuaförde paylaşım yaparak evleneceğini duyuran Gürdal, bir süredir aşk yaşadığı fotoğrafçısı Kemal Ayvaz sadece ailelerin katıldığı nikah töreniyle evlendi. Hanife Gürdal, İnstagram hesabından düğün anlarına ilişkin görüntüleri paylaştı ve binlerce beğeni aldı. Nikah sonrası bir çekim yaptıran Gürdal, çekilen bir nikah fotoğrafını da “Hanife Ayvaz diyeceksiniz” notuyla paylaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler