Ana SayfaÜnlülerHande Erçel ve Kerem Bürsin El Ele

İlgili Postlar

Hande Erçel ve Kerem Bürsin El Ele

Hande Erçel ve Kerem Bürsin el ele görüntülendi. Aşk sonunda belgelendi. Maldivler’e tatile giden çift paylaştıkları fotoğraflarla birlikteliklerini kabul etmişlerdi. Şimdi de havalimanında hayranları tarafından el ele görüntülendi. Detaylar haberimizin devamında….

Kerem Bursin ve Hande Erçel Birlikte Maldivlere Tatile Gitti

Geçen hafta aynı spor salonundan çıkarken görüntülenince “Aşk yaşarsak haberiniz olur” diyen Kerem Bürsin ile Hande Erçel soluğu Maldivler’de aldı. İkilinin rol aldıkları ‘Sen Çal Kapımı’ dizisi tatile girince birlikte Maldivler’e gitti ve havalimanında el ele görüntülendiler.

Kerem Bursin Hande Erçel’e Övgü Yağdırdı

FOX TV ekranlarından yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin Serkan’ı Kerem Bürsin, başrol arkadaşı Hande Erçel’i karavanda makyajı yapıldığı sırada kayda aldı.

O anları sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaşan Kerem Bürsin’in videoda, Hande Erçel’e “Pişt, çok mu güzelsin sen ya, çok mu güzelsin ya, amanım” diyerek iltifatta bulundu. Erçel’le birbirlerine hayranları tarafından sık sık yakıştırılan ve haklarında aşk dedikoduları çıkan Bürsin, paylaşımına “Evet biliyorum AMANIM diye bir kelime yok… Ama bazen kelimeler uydurmak durumunda kalıyor insan” notunu da düştü.

Kerem Bursin Kimdir?

Hande Erçel’den Dikkat Çeken Kerem Bursin Daveti

Son dönemde kariyerinin zirvesini yaşayan güzel oyuncu Hande Erçel magazin gündeminden düşmüyor. Uzun süredir birlikte olduğu Murat Dalkılıç ile ilişkisine nokta koyduktan sonra adı partneri Kerem Bürsin’le anılan Hande Erçel, ilgi odağı olmaya devam ediyor. Son olarak spor salonundan paylaşımda bulunan Hande Erçel partneri Kerem Bürsin’e seslendi ve onu kahveye davet etti.

Sıfır makyaj hali ile doğal güzelliğini sergileyen Hande Erçel’in “Kahve gelmiş haberin var mı?” notu ile etiketlediği Kerem Bürsin’i kahveye davet ettiği konuşuldu.

Kerem Bursin Serenay Sarıkaya’yı Sildi!

Hande Erçel, Kerem Bürsin’in Instagram hesabında eski aşkı Serenay Sarıkaya’yı etiketlediği fotoğraflarının olduğunu fark etti. Kerem Bürsin, hiç düşünmeden 5 senelik ilişkisini bir kalemde sildi. Eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’yı 2016 yılında birlikte gittikleri tatilden çekilen bir kareye etiketleyen Kerem Bürsin, neredeyse beş sene sonra ‘Serenay Sarıkaya’ etiketini kaldırdı.

Serenay Sarıkaya’nın Silikonlarını Sızdıran Vale İşsiz Kaldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler