Ana SayfaÜnlülerHande Erçel, Görevlilerden Yardım İstedi!

İlgili Postlar

Hande Erçel, Görevlilerden Yardım İstedi!

Hande Erçel, Görevlilerden Yardım İstedi! Kerem Bürsin geçtiğimiz aylarda Ezgi Mola’nın Youtube’da yayınlanan programına konuk olmuş ve Mola’nın kendisine “Hande Erçel ile gerçekten aşk yaşadığınız doğru mu?” sorusuna

Hande Erçel kimdir?

“Yok, ikimiz de işimizi yapıyoruz. Hande’yle daha önce birbirimizi tanımıyorduk. Tanımadığın, bu kadar popüler oyuncularla çalışmaya başlarken ‘Neyle karşılacağım’ diye düşünüyorsun. Ama Hande beni çok şaşırttı. Sette acayip bir enerjisi var. Çok güzel bir uyum yakaladık. İşe çok önem veriyor. Ekibimiz de olağanüstü, 100 küsur kişilik bir eğlence alanında gibiyiz” şeklinde yanıt vermişti.

Son Dakika!.. Hande Erçel Kerem Bürsin Aşkı Nasıl Ortaya Çıktı…

Rol arkadaşı Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı haberleriyle magazin gündeminden düşmeyen Hande Erçel, önceki akşam reklam yüzü olduğu giyim firmasının çekimleri için Nişantaşı’da bir oteldeydi.

Hande Erçel Yangın Merdiveninden Kaçtı!

Rol arkadaşı Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı haberleriyle magazin gündeminden düşmeyen Hande Erçel, önceki akşam reklam yüzü olduğu giyim firmasının çekimleri için Nişantaşı’da bir oteldeydi. Reklam yüzü olduğu giyim markanın çekimleri için otelde bulunan Hande Erçel, kendisini yaklaşık dört saat bekleyen muhabirlere görüntü vermemek için akla karayı seçti.

Hande Erçel ve Kerem Bursin'e Final Şoku
Hande Erçel ve Kerem Bursin’e Final Şoku

Dışarıda basın mensuplarının olduğunu öğrenen oyuncu, “Şimdi farklı farklı şeyler soracaklar. Beni bir şekilde buradan çıkartın” diyerek, görevlilerden yardım istedi. Adının aşk dedikodularına karıştığı Kerem Bürsin ile ilgili sorulardan kaçan Erçel, çareyi otel binasının arka kısmına bakan yangın merdivenlerinden kaçmakta buldu.

27 yaşındaki oyuncunun, magazin gazetecilerinin otelin ön kapısı ve otopark çıkışında olduğu sırada, yangın merdivenlerinden çıkması dikkat çekti.

Hande Erçel, Görevlilerden Yardım İstedi!

Hande Erçel Mesleğini Anlattı
Hande Erçel Mesleğini Anlattı

Başrollerini Kerem Bursin ve Hande Erçel’in paylaştığı “Sen Çal Kapımı” reytinglerde beklentiyi karşılayamadığı için yakın zamanda final yapacağı magazin gündemine bomba gibi düşen yapım, iddialı sahnelerine rağmen sona gelmekten kurtulamadı. Dizinin final yapacağının öğrenilmesinin üzerine sosyal medyada da Hande Erçel’in oynadığı her dizinin finalle sonuçlandığı konuşulmaya başlandı.

Kerem Bürsin kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler