Ana SayfaKimdirHande Dönmez Kimdir?

İlgili Postlar

Hande Dönmez Kimdir?

“Haberin Olsun” single albümüyle büyük bir çıkış yapan Hande Dönmez kimdir? Hande Dönmez kaç yaşında? Hande Dönmez albümleri neler? Hande Dönmez aslen nereli? Hande Dönmez hangi burç? Hande Dönmez hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Hande Dönmez Kaç Yaşında? Hande Dönmez Aslen Nereli? Hande Dönmez Hangi Burç?

Hande Dönmez 1 Ocak 1973 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan başarılı yorumcu Hande Dönmez, Oğlak burcudur.

Hande Dönmez Kimdir?

Hande Dönmez eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Küçük yaşlardan beri müziğe ilgi duyan Hande Dönmez, henüz ortaokuldayken okul korosuna katılmış ve lisede Milliyet’in liseler arası müzik yarışmasında Türkiye ikincisi olmuştur. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı okumaya başlayan Hande Dönmez lise bitince “Mimar Sinan Üniversitesi”ni kazanmıştır.

Okul yıllarında yolda eski bir arkadaşıyla tanışması hayatını değiştirmiş ve arkadaşıyla birlikte bir müzik gurubu kurmuştur. Gruplarındaki solist eksikliği nedeniyle mikrofonu eline alan Hande Dönmez, yıllardır sahne almaktadır. Bülent Özdemir’le birlikte seslendirdiği şarkılarla büyük ilgi gören Hande Dönmez ilk single albümünü 1 Mayıs’ta dinleyicileriyle buluşturmuştur.

Hande Dönmez Albümleri

  • 2020- Haberin Olsun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler