Kapat

Haluk Levent’ten takdirleri toplayan hareket!

Magazin Haberleri
Ünlüler Haluk Levent’ten takdirleri toplayan hareket!
Haluk Levent'ten takdirleri toplayan hareket!

Haluk Levent, başkanı olduğu AHBAP ile yaptığı yardımlarla adından söz ettiriyor.

Diyarbakır’da vereceği konserin gelirini maddi durumu iyi olmayan iki aileye bağışlayacağını açıkladı. Ünlü Rock Müziği sanatçısı ve sosyal sorumluluk projelerinde  adından sıkça söz yardım severliğiyle bilinen Haluk Levent, Diyarbakır’da vereceği konserin gelirini kentte maddi durumu iyi olmayan iki aileye bağışlayacağını sosyal medyada  açıkladı.

Diyarbakır’da vereceği konserin gelirini kentte maddi durumu iyi olmayan iki aileye bağışlayacak.Aynı zamanda Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) Genel Başkanı olan Levent, Cuma günü Diyarbakır’da hayranlarına konser verecek.

Haluk Levent’ten Ampute Milli Takım Oyuncularına Güzel Haber

Konser öncesi kentte AHBAB DİYARBAKIR ekibinde yer alan gönüllülerin ziyaret ettiği yardıma muhtaç iki aile, Haluk Levent tarafından da ziyaret edilecek. Sosyal medya üzerinde ailelere ulaşılması üzerine ünlü sanatçı merkez Sur ilçesinde Hüseyin Kaya ile Bağlar ilçesinde oturan ve maddi durumu iyi olmayan Ahmet Karakaş isimli ailelere konser gelirini vereceğini açıkladı.

Sosyal medya hesabında açıklama yapan Levent, şunları yazdı: “AHBAP olarak Cuma akşamı yapılacak Diyarbakır konser gelirinin AHBAP’a kalan bölümünü Ahmet’e ve Sur’lu Hüseyin Kaya ailesine bırakmaya karar verdik.Cuma günü de aileyi ziyaret edeceğiz.”diye konuştu.

 

Haluk Levent, başkanı olduğu AHBAP ile yaptığı yardımlarla adından söz ettiriyor.

 

 

 

“Haluk Levent’ten takdirleri toplayan hareket!” üzerine 1 yorum

  1. zohre says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir