Ana SayfaÜnlülerHaluk Levent'den Şok Açıklama, " Ben Corona'ya....."

İlgili Postlar

Haluk Levent’den Şok Açıklama, ” Ben Corona’ya…..”

Ünlü sunucu Jülide Ateş’in sunumuyla 40, Haber Global ekranlarında haftanın her Perşembe günü ekranlarımıza gelmeye devam ediyor. Ünlü sunucunun 16 Nisan Perşembe akşamki konuğu Türk Rock Müziği’nin başarılı temsilcisi ve kurduğu Ahbap Platformu ile yardımlar yaparak büyük takdir toplayan Haluk Levent oldu. Haluk Levent ile çok özel ropörtajın Detayları Haberimizde..

Haluk Levent’in başlattığı yardım kampanyasına ünlülerden destek yağdı

Haluk Levent’den Şok Açıklama, ” Ben Corona’ya…..”

Rock yıldızı Haluk Levent, sunucu Jülide Ateş’in kendisine yönlendirdiği 40 soruyu samimiyetle yanıtladı, o soruların içinde şimdiye kadar hiç sorulamayanlar ve hiç konuşulmayanlar da vardı. Haluk Levent bütün içtenliğiyle özel hayatından fikirlerine, Ahbap Platformu’ndaki çalışmalarından Corona Virüs’e, korkularına, ilk aşkına kadar pek çok soruyu içtenlikle cevapladı.

Haluk Levent kimdir ?

İşte Rock Yıldızı Haluk Levent’li 40’dan satır başları;

Haluk Levent; “Corona’ya Kapılmakdan Korkuyorum”

Ünlü rock şarkıcısı Haluk Levent, koronavirüsüne yakalanmakla alakalı endişelerini şu ifadelerle anlattı; “Corona’ya kapılmak istemiyorum. Korkuyorum. Ben etrafımdan bir çocuğa bulaştırırsam, o çocuğun Anneannesi varsa, kendi kızım da dahil, eğer o rahatsızlık sonucu o Anneanneye bir şey olursa diye korkuyorsun.”
Jülide Ateş’in “Corona Virüs’e rağmen yardımları nasıl ulaştırıyorsunuz” sorusundan ise şöyle yanıtladı..

“40-45 talep vardı günde, şimdi 900’e çıktı. Belki de 1000”

“Geçmişte 40-45 talep vardı günde, şimdi 900’e çıktı. Belki de 1000. Net!” diyerek söze başladı ve şöyle devam etti: “Corona günlerinden önce yokluk çekenler antrenmanlıydılar, akrabasından tanıdığından kaymakamlıktan bir şekilde geçiniyorlardı.  Corona günleri işe gidip gelenleri ve işsiz kalanları çok vurdu. Çünkü onlar hazırlıksızdı, ne yapacaklarını bilmiyorlar. Çok sıkıntıdayım, kime ne diyeceğimi bilmiyorum, evimde ekmek yok diyenlerden mesaj aldım.”

“Corona Günleri İşe Giderken İşsiz Kalanları Daha Çok Vurdu!”

“Ben Corona zamanında yıllarca yokluk çekenlerden çok, yeni yokluk çekenlerin daha çok zorluk çektiğini gördüm, inandım. Benim tuttuğum istatistik böyle. Online, artık telefonla görüşmeye başladık, çünkü en yokluk çeken ailede bile bir görüntülü telefon var. Görüntülü görüşmeye, sormaya, muhtarlıklara, valiliklere ulaşıyoruz, yardımlarımız böyle devam ediyor.”

“Dünya Hayvanların Ve Kadınların Cehennemi”

Haluk Levent, çok konuşulacak bir gerçeğe de imza attı. Ateş’in “Dünya hayvanların cehennemi mi?” sorusuna: “Evet. Sadece hayvanların değil, dünyanın yarısı, Ortadoğu’dan itibaren Asya’ya doğru gidildiğinde kadınların cehennemi! Kadınlar şu günlere kadar cehennem azabı yaşadılar. Kaybedildiler. Toplumsal baskı yaşadılar. Dünyanın yarısı kadınların, yarısı hayvanların cehennemi. Hastalıkların bir bölümü hayvanların doğal alanlarını katlettiğimiz için oluyor.”

“Korona Virüs Yeni Çıkmış Bir Virüs Değil”

“Corona Virüs zaten yeni çıkmış bir virüs değil, birazcık okuyan gerek yok görür… 10 yıl önce makalaler vardı bununla ilgili, ama hayvandan hayvana geçiyordu… İnsanın doğayı katletmesi, hayvanı katletmesi bizlerin bu tür virüslerin oluşumunu sağladı. Dünya o kadar çok kötü yere gidiyor ki bizleri bombalar uzaylılar işgal edecek diye beklemeyelim bizleri küçücük virüsler yok edebilir diyor Bill Gates.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler