Ana SayfaKimdirHalit Özgür Sarı Kimdir?

İlgili Postlar

Halit Özgür Sarı Kimdir?

Türk oyuncu olan Halit Özgür Sarı Kimdir? Halit Özgür Sarı kaç yaşında ? Halit Özgür Sarı aldığı roller nelerdir? Halit Özgür Sarı aslen nereli? Halit Özgür Sarı hangi burç? Halit Özgür Sarı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda sizin için yazdık.

12 Mayıs Doğumlu Ünlüler

Halit Özgür Sarı Kaç Yaşında? Halit Özgür Sarı Aslen Nereli? Halit Özgür Sarı Hangi Burç?

Başarılı oyuncu Halit Özgür Sarı, 12 Mayıs 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan başarılı oyuncu Boğa burcudur.

Boğa Burcu Ünlüler

Halit Özgür Sarı Kimdir?

Başarılı oyuncu Halit Özgür Sarı, 12 Mayıs 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Diriliş: Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Süleyman karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Halit Özgür Sarı, Şu sıralar TRT 1 ekranlarında yayınlanan Şampiyon dizisinde Kerem karakterini canlandırmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Halit Özgür Sarı, Esra Kızıldoğan İle Temel ve İleri Oyunculuk Craft Atölye’sinde oyunculuk eğitimi almıştır. Kameralar karşısına ilk kez Diriliş: Ertuğrul dizisi ile geçen Halit Özgür Sarı şimdilerde, TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Şampiyon dizisinde Kerem karakterine hayat vermektedir.

Halit Özgür Sarı’nın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Şampiyon (Kerem) (TV Dizisi)
2019 – Hakan: Muhafız (TV Dizisi)
2018 – Diriliş: Ertuğrul (Süleyman) (TV Dizisi)

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler