Ana SayfaÜnlülerHakan Peker sinirlendi, canlı yayında stüdyoyu terk etti!

İlgili Postlar

Hakan Peker sinirlendi, canlı yayında stüdyoyu terk etti!

Ünlü şarkıcı Hakan Peker, TRT ekranlarında konuk olarak katıldığı programda kendisini ekrana vermeyen rejiye kızdı, aniden stüdyoyu terk etti. Detaylar haberimizde…

Hakan Peker annesinin fotoğrafını paylaştı, görenler abla-kardeş sandı

Hakan Peker stüdyoyu terk etti

Hakan Peker, TRT Müzik ekranlarında yayınlanan ‘Engelsiz Sahne’ isimli programa konuk olarak katıldı. Engelli vatandaşların programa konuk olan şarkıcılar ile aynı sahnede şarkı söyledikleri programda, Hakan Peker Eyüp Sultan Aylar isimli vatandaş ile aynı sahneyi paylaştı. Canlı olarak yayınlanan programda şarkısını seslendiren Hakan Peker, şarkı sırasında rejinin kendisini ekrana getirmediğini söyleyerek “Seyirciyi çekeceğine beni çekmen lazım reji. Anladın mı? Yanlış yeri çekiyorsun.” dedi ve bir anda stüdyoyu terk etti. Herkes, bir anda şoke oldu.

Hakan Peker’den açıklama

Hakan Peker, programdan sonra sosyal medya hesabından programdan bir video yayınladı ve “Süper bir geceydi. Eyüp Sultan Aylar kardeşim de çok duygulu söyledi çok güzeldi.” notunu yazdı.

Hakan Peker kimdir?

Sosyal medyada, Hakan Peker’in programı terk etmesi çok eleştirildi. Eleştirilere yine sosyal medya hesabından yanıt veren Hakan Peker, şu şekilde bir açıklama metni yayınladı:

Benim seyircime dinleyicime saygımı, sevgimi beni tanıyan herkes bilir. 30 yıldır da duruşum hep aynıdır. Bu akşam katılmış olduğum TV programında başından itibaren reji ile sorun yaşamama rağmen programa sonuna kadar devam etmeye çalıştım, yaklaşık 1,5 saat. Ancak takdir edersiniz ki ben de insanım ve benim de bir sinir sistemim var. Son şarkımın son nakaratında rejinin uyarılarımıza rağmen hâlâ beni, Eyüp kardeşimi, sahneyi görmezden gelip başka yerleri göstermesine tepki verdim.

O an uzun uzadıya bunu yayında anlatmak yerine ‘Reji yanlış yerleri çekiyorsun burayı çekeceksin’ dedim. Bunu söyledikten sonra şarkıya devam edecek moralim kalmadığından ve programın sonuna geldiğimizden dolayı sahneyi Metin (Metin Özülkü)’e bıraktım. Konu bundan ibarettir. Öküzün altında buzağı aramanın manası yok.

Ne seyircilerime ne de Eyüp kardeşime bir saygısızlık asla söz konusu olamaz. Programa onlar için katıldım. Konuyu farklı yerlere çekip negatif algı yaratmak isteyenlere dip not: Açıkhava konserlerimde engelli arkadaşlarıma en önde yer ayırarak ağırladım. Ayrıca bugüne kadar da sayısız etkinliklerine davetli olarak katıldım. Bunları da bugüne kadar ne yayınlattım ne de dile getirdim. Böyle de yapmaya devam edeceğim.

Sosyal medyada beni ego yapmakla itham edenler bilmeliler ki; Benim ne kadar mütevazi olduğumu hatta mütevazi olduğumu bana söyleyenler de sevenlerimdir. Ayrıca sürekli ekranda olma kaygısı hiç taşımadım. Katıldığım programlarım vardır benim. Reklam kokan hareketlere hiç işim olmadığını da tüm Türkiye bilir.

‘Hiç çizginizi bozmadınız Hakan Bey’ diyerek herkes dile getirir bunu. Sonuç olarak yaptığınız yorumları sanatçıların da insan olduklarını gözardı etmeden saygı çerçevesinde yaparsanız sevinirim. Bu konuya dair ilk ve son açıklamamdır. Saygılarımla.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler