Ana SayfaKültür ve SanatMüzikHakan Altun' un Yeni Keşfi...

İlgili Postlar

Hakan Altun’ un Yeni Keşfi…

Ünlü müzisyen Hakan Altun, müzik direktörü ve aranjörü Aydın Kara ile kurdukları Hak Yapım’dan çıkacak olan yeni bir projeye imza attı. Şahin Özlem, sözü ve müziği şarkıcı Oğuzhan Koç’a ait “Bulutlara Esir Olduk” şarkısını tekli olarak müzikseverlerin beğenisine sundu. Detaylar Haberimizde…

Gonca Vuslateri’den Hakan Altun’a İmalı Paylaşım!

Hakan Altun’ un Yeni Keşfi…

Arabesk müziğin zirve ismi Hakan Altun ve prodüktör Aydın Kara, müzik sektörüne bir muhteşem sesi daha kazandırdı. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde temizlik işçiliği yapan Şahin Özlem, sosyal medyasında paylaştığı şarkıları ve muazzam sesiyle Prodüktör Aydın Kara’ya ulaşmayı başardı. Müzik eğitimi olmayan ve yeteneğiyle dikkat çeken Şahin Özlem, Hakan Altun’un da desteğini alarak Hak Yapım ailesine girmeyi başardı.

Oğuzhan Koç kimdir?

Arabesk Dünyasının Yeni Starı…

Güçlü sesiyle şarkıya farklı bir yorum getiren Şahin Özlem, arabesk dünyasının en yeni starı olmaya şimdiden aday. Hak Yapım etiketiyle çıkan “Bulutlara Esir Olduk” isimli şarkı, düzenlemede Aydın Kara imzasını taşıyor. Şarkının Bodrum’da çekilen klibinin yönetmenliğini de Aydın Kara üstlendi.

Hakan Altun kimdir?

İşte Şahin Özlem ‘den ‘Bulutlara Esir Olduk’  Klibi;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler