Ana SayfaYaşamModaHakan Akkaya’ dan New York da Show

İlgili Postlar

Hakan Akkaya’ dan New York da Show

Hakan Akkaya’ dan New York da Show

Türk tasarımcı ve modacı ünlü isim Hakan Akkaya, New York Moda Haftası’ndaki ikinci defilesini gerçekleştirdi.

 

Türk modacı Hakan Akkaya, ikinci kez katıldığı New York Moda Haftası’ nda (NYFW) yeni koleksiyonunu tanıttı. Akkaya’ nın “eşitlik” temasından ilham alarak “Hepimiz Biriz ve Aynıyız” ismiyle hazırladığı 2018 İlkbahar-Yaz Kadın-Erkek Koleksiyonunda, siyah ve beyaz renkler dikkati çekti. Türk mankenler Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy’un yanı sıra Paris Hilton’ un kardeşi Barron Hilton da podyuma çıktı.

New York da gerçekleştirilen ve merakla beklenen ünlü tasarımcı Hakan Akkaya’ nın yeni koleksiyonunun sunumunda, erkek mankenler arasındaki açılış ve kapanışı Barron Hilton, kadın modasında da Çağla Şıkel yaptı. Defilesinde tamamen Türk kumaşını kullanan Akkaya, modern tasarımlarının tanıtımını Türk Halk Müziği sanatçısı Selda Bağcan’ ın “Katip Arzuhalım” şarkısının müziği eşliğinde gerçekleştirdi. Hakan Akkaya, yeni koleksiyonuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bahar 2018 için siyah ve beyaz geometrik baskılar ile yumuşak pastel tonları birbirine karıştırdım ve keskin kontrastlar oluşturdum.” dedi.

Barron Hilton ise defilede yer almasına ilişkin, “Hakan Akkaya’ ya bana defilenin açılışı ve kapanışını yaptırdığı için teşekkürler. Bu inanılmaz koleksiyonun bir parçası olmaktan gurur duydum.” ifadelerini kullandı. Ünlü mankenler Çağla Şikel ve Özge Ulusoy ise New York da gerçekleştirilen defile de mankenlik yapıp ustalıklarını konuştururken aynı zamanda ne kadar heyecanlı oldukları da gözlerden kaçmadı.. ünlü tasarımcıya olan desteklerini de böylece göstermiş oldu Çağla Şikel ve Özge Ulusoy..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler