Ana SayfaÜnlülerHafsanur Sancaktutan'dan korkutan kaza!

İlgili Postlar

Hafsanur Sancaktutan’dan korkutan kaza!

Türkiye’nin ünlü magazin yazarlarından Onur Akay, son zamanlarda adından sıkça söz ettiren genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın ev kazası geçirdiğini duyurarak magazin dünyasını sarsan bir haberi kamuoyuna duyurdu.

Kendi özel internet platformunda “Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’a Nazar Değdi!” başlıklı özgün bir yazıyla dikkatleri çeken Onur Akay, popüler oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın talihsiz bir ev kazası geçirdiğini paylaştı.

Hafsanur Sancaktutan: Sadece Güzel Olarak Anılmak İstiyorum

Hafsanur Sancaktutan Kaza Geçirdi

Akay, “Dizide canlandırdığı Leyla karakteriyle büyük bir hayran kitlesinin sevgisini kazanan başarılı oyuncu Hafsanur Sancaktutan, evinde yaşadığı bir kaza sonucunda yaralandı. Sanki görünmez bir el müdahale etti dercesine, Sancaktutan yüzünü korumaya çalışırken parmağını ciddi şekilde yaraladı. Hemen hastaneye kaldırılan genç oyuncunun parmağına toplamda 4 dikiş atıldı. Neyse ki sağlık durumu stabil ve iyiye gidiyor. Bu zorlu süreçte Hafsanur’a acil şifalar diliyoruz.” sözleriyle genç oyuncuya destek ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yakın bir zaman önce, ünlü oyuncu Kerem Bürsin’in sette ateşlenmesi ve ateşinin düşmemesi nedeniyle hastaneye kaldırılması da magazin dünyasını meşgul etmişti. Yapılan tıbbi tetkikler sonucunda Bürsin’in vücudunda bir enfeksiyon tespit edilmiş ve bir gün boyunca hastanede gözlem altında tutulmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler