Salı, Nisan 13, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Hadise,O Ses Türkiye'deki Yarışmacısıyla Aşk Yaşıyor

Hadise,O Ses Türkiye’deki Yarışmacısıyla Aşk Yaşıyor

-

Hadise, O Ses Türkiye’deki Yarışmacısı Dodan Özer ile Aşk Yaşıyor

Sempatisi ile herkesin gönlünde taht kuran Hadise’nin herkesten gizlediği sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. Ateşli şarkıcı Hadise, kendisine 5 yıl sonra şampiyonluk yaşatan kendisine hayranlık duyduğunu her fırsatta söyleyen Dodan Özer ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Bu haber üzerine ortalık karıştı.

Birbirlerine Adeta Aşk İle Bakıyorlar

Aşkı ile yakalanmamak için elinden geleni yapan ve muhabirlere geçen gün “beni el ele görüntüleyemezsiniz” diyen Hadise’nin sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. Güzel sanatçı geçen sene O Ses Türkiye yarışmasında kendisine dönen ve uzun uğraşlar sonucu çalışmayı ikna ettiği Dodan Özer ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Hadise ve O Ses Türkiye’nin geçen yılki birincisi Dodan Özer arasında aşk dedikoduları dolaşırken Hadise kısa bir süre önce “Yalnız değilim. Hayatımda biri var” demişti. Popçunun dün sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraf “Yoksa gizli sevgili bu mu?” sorusuna neden oldu.Paylaştığı fotoğrafta ikili birbirlerine aşkla bakıyorlar.

Hadise,O Ses Türkiye'deki Yarışmacısıyla Aşk Yaşıyor
Hadise,O Ses Türkiye’deki Yarışmacısıyla Aşk YaşıyorCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

olgun-toker

Son Yaz Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi

0
Son Yaz dizisine sürpriz bir oyuncu transferi. Show Tv'de yayınlanan Arıza dizisinin final kararı vermesinin ardından dizide Burak karakterini canlandıran Olgun Toker sevilen dizi...
mustafa-ustundag

Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ Serbest Bırakıldı

burak-sergen

Son Dakika Burak Sergen Hastaneye Kaldırıldı!