Salı, Mayıs 18, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Hadise Seneler Önce Ebru Gündeş Hakkında Neler Demiş?

Hadise Seneler Önce Ebru Gündeş Hakkında Neler Demiş?

-

Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab ile ilişki yaşadığı öne sürülen Hadise, bugün hakkında çıkan tüm iddiaları sert bir dille yalanlamıştı. Yalanlamanın ardından suların durulmadığı üçlünün cephesinden bu kez Hadise’nin Gündeş ile ilgili yıllar önce söylediği söz akla geldi. Hadise seneler önce Ebru Gündeş hakkında neler demiş? İşte detaylar;Başka Kadınlarla İlişkisi Var

Gündeş dava dilekçesinde Reza Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu iddia etti ve o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını söyledi. Bu ilişkilere hem kızının hem de kızının bakıcısının şahit olduğunu öne süren Gündeş, kendisinin de bunları farklı kaynaklardan doğrulattığını ifade etti.

Ebru Gündeş, dava dilekçesinde evlilik birliğinin onarılamaz bir şekilde temelinden sarsıldığına vurgu yaparak boşanmak istediğini ve kızı Alara’nın velayetini de talep etti.

Hadise: Kadınlar Gününü Kutlamak İstemiyorum!

“Kimse Namusumu Lekeleyemez”

İddiaların üzerine Hadise, sosyal medya hesabından, “Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez! Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım” açıklamasında bulunmuştu.

Hadise Kimdir?

Hadise Seneler Önce Ebru Gündeş Hakkında Neler Demiş?

Tüm gelişmelerin ardından üçlünün cephesinde magazin kulislerinde yeni bir konu daha konuşulmaya başlandı. Bundan 5 yıl önce yine eşi Reza ile boşanacağı haberiyle gündeme gelen Ebru Gündeş‘e Hadise’den gelen büyük destek sözleri hatırlandı. Ünlü şarkıcı o dönem yakın arkadaşının boşanma haberleri karşısında, “Ne yaşarsa yaşasın ben Ebru’nun yanındayım. Hepimiz hayatımızda bir şeyler yaşayabiliriz. Önemli olan her anlamda dostlarımızın yanında olabilmek” sözleriyle Gündeş’e destek vermişti.Ebru Gündeş kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Pınar Altuğ'dan mini etek açıklaması

Pınar Altuğ’dan mini etek açıklaması

0
Yağmur Atacan’la mutlu bir evlilik süren oyuncu Pınar Altuğ sosyal medya sayfasından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Pınar Altuğ'dan mini etek açıklaması geldi. Pınar Altuğ’dan Evlilik Sözleşmesi Açıklaması Aralık...
Feyza Aktan'dan Yeni Açıklamalar Geldi

Feyza Aktan’dan Yeni Açıklamalar Geldi

Gizem Karaca'dan yıllar sonra Miss World itirafı

Gizem Karaca’dan yıllar sonra Miss World itirafı