Ana SayfaÜnlülerHadise hakkında şok iddia! Korumasını sigortasız mı çalıştırdı? Yanıtı haberimizde...

İlgili Postlar

Hadise hakkında şok iddia! Korumasını sigortasız mı çalıştırdı? Yanıtı haberimizde…

Ünlü şarkıcı Hadise hakkında şoke eden iddia! Hadise’nin altı yıl boyunca yakın korumalığını yapan M.E.Y.’yi sigortasız çalıştırdığı iddia edildi. M.E.Y, 6 yıl sigortasız çalıştırıldığını iddia ederek ünlü şarkıcıya 50 bin liralık tazminat davası açtı. Detaylar haberimizde…

Hadise, sigortasız işçi çalıştırmakla suçlandı

Hadise’nin altı yıl boyunca yakın korumalığını yapan M.E.Y’nin eşi Gülşah hanım, Star TV ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli magazin programına konuk olarak katıldı. Gülşan hanım, Hadise’nin, eşini altı yıl boyunca sigortasız çalıştırdığını iddia etti.

Sizin derdiniz fırsatçılık. Bizim kimseye borcumuz yok

Hadise’ye tazminat davası açan Gülşah hanım, dava açmadan önce Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz’e ulaştığını ve “Borçlarımızdan dolayı eşim cezaevine girme tehlikesiyle karşı karşıya, eşimin size emeği olan 50 bin TL size dokunmaz ama bizim hayatımızı kurtarır” dediğini iddia etti. Gülşah hanım, abla Hülya Açıkgöz’ün kendisine “Sizin derdiniz fırsatçılık. Bizim kimseye borcumuz yok” şeklinde yanıt verdiğini iddia etti.

Tazminat talep ettik, bunun üzerine fırsatçılıkla suçlandık

Açıklamaları ile Hadise’nin, eşini sigortasız olarak çalıştırdığını iddia eden Gülşah hanım, “Hadise’den alacağımız var. Eşim hiçbir açıklama yapılmadan işten çıkarıldı. Tazminat talep ettik, bunun üzerine fırsatçılıkla suçlandık. Ablası Hülya Açıkgöz’e “mağduruz” dedim. Mesaj attım, beni engelledi. Eşim onları aile olarak gördü. 1 yıl bekledik, sonra dava açtık. Her şey, ben ve Hülya Açıkgöz’ün arasında geçti. Hadise Hanım’ın, Hülya Hanım’dan çok farklı değer yargıları var. Hadise Hanım ablası gibi değil. Ablası onu aşağıya çekiyor. Kariyeriyle oynuyor. Derya Açıkgöz ise (kardeşi) pırlanta gibi bir insan, naif. Hadise Hanım vicdanlı, ablası gibi olamaz.” diye konuştu.

Hadise hakkında ortaya atılan bu iddialar şok etkisi yarattı. Gülşah hanımın iddiaları karşısında Hadise’nin ne yanıt vereceği merak konusu oldu.

Hadise kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler