Salı, Nisan 13, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Hacı Sabancı-Ahu Yağtu yakınlaştı!Özge Ulusoy ne dedi?

Hacı Sabancı-Ahu Yağtu yakınlaştı!Özge Ulusoy ne dedi?

-

Hacı Sabancı-Ahu Yağtu Yakınlaştı

Hacı Sabancı (30) ile Cem Yılmaz’ın eski eşi, manken oyuncu Ahu Yağtu (39) önceki gece Emirgan’daki gece kulübü ‘Gizli Kalsın’da sabaha kadar çok samimi şekilde eğlendi.Çift dikkatli bakışlara aldırmadan danslar etti, öpüştü. Hacı Sabancı ile Ahu Yağtu’nun, 02.00’de başlayıp sabah 05.00’te biten eğlencesine bir ara oyuncu Farah Zeynep Abdullah da katıldı. Bu yakınlaşmayı görenin aklına Ahu Yağtu ile Özge Ulusoy dostluğu geldi ve herkes şok oldu.

Bu haberin ardından Ahu Yağtu bir açıklama yaptı. Yağtu “Adımın bu tip bir haberle anılmasından son derece rahatsızım, devam ettiği takdirde yasal işlem başlatacağımı üzülerek belirtmek zorundayım” dedi.

Özge Ulusoy’dan Tepki Gecikmedi

Hacı Sabancı ile eğlenen Ahu Yağtu, Özge Ulusoy’un ‘Dostum’ dediği kişiler arasındaydı. Hatta Ulusoy, Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz’ın 2012’deki düğününe, Hacı Sabancı ile katılmış ve aralarından su sızmamıştı.

6 yıl aşk yaşadığı Hacı Sabancı’dan 3 ay önce ayrılan Özge Ulusoy şunları söyledi: “Haberi görünce şok geçirdim! Araştırdım, sordum. Meğer o gece herkes görmüş. Ahu 16 yıllık arkadaşım. Asla beklemezdim. Telefon açıp inkar etmek istedi. Ama cevap vermedim. Instagram’dan da sildim, Ahu benim için artık bitti. Hacı’ya kızmadım. Erkektir yapar. Bugün de ölmediysem bir daha ölmem. Onlara tek şey diyorum; Allah ikisini de mutlu etsin. Ben çok güçlüyüm.”

Demet Akalın’da Tepki Gösterdi

Bu olay yakınlaşmanın ardından akılla hemen; Ahu Yağtu, manken Cansu Dere ile yakın arkadaştı. Ama Cansu’nun 5 yıl büyük aşk yaşadığı Cem Yılmaz ile 2012’de evlendiği gelince olay Ahu Yağtu için pekte yabancılık çekmediği yorumlarına sebep oldu. Demet Akalın instagram hesabından şunları söyledi;“En yakın kız arkadaşlarımızdan birinin ‘Enişteci’ kurbanı olduğunu gördük. İnsanın aklı kadar edebi, edebi kadar aklı vardır!”CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

olgun-toker

Son Yaz Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi

0
Son Yaz dizisine sürpriz bir oyuncu transferi. Show Tv'de yayınlanan Arıza dizisinin final kararı vermesinin ardından dizide Burak karakterini canlandıran Olgun Toker sevilen dizi...
mustafa-ustundag

Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ Serbest Bırakıldı

burak-sergen

Son Dakika Burak Sergen Hastaneye Kaldırıldı!