Ana SayfaDizilerGüldür Güldür Show yayınlanmayacak mı?

İlgili Postlar

Güldür Güldür Show yayınlanmayacak mı?

Show TV’nin sevilen komedi programı Güldür Güldür Show için farklı iddialar gündeme geldi. İddialara göre Güldür Güldür Show yayınlanmayacak mı? Gelecek sezon ekranlarda yer almayacak mı? İşte detaylar.

Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar Güldür Güldür Show’u köşesine taşıdı. Programın sona geldiğini ve artık yeni bölümleri ile yayınlanmayacağını söyleyen Yar, Show TV için lokomotif olarak görülen programın arka planında yaşananları aktardı.

Güldür Güldür Show yayınlanmayacak mi?

“İddia çok net. Show TV’nin lokomotif işlerinden ‘Güldür Güldür Show’ önümüzdeki sezon ekrana gelmeyecek. Böyle bir iddiaya inanmak kolay değil. Ancak projenin içinden kopan bazı isimlerin başka işlere yöneldiği haberi doğru. Bu yüzden Show TV ana oyuncularını kısmen kaybetmiş bu iş yerine Yılmaz Erdoğan’ın hazırladığı, yine aynı yapım ekibinden çıkan ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ benzeri işi ekrana sürme kararı almış. Ben projenin Kanal D için hazırlandığını biliyordum ama köprünün altından çok sular akmış. ‘Zaten miadını doldurmuştu’ diyenler olabilir ama ‘Güldür Güdür Show’ tekrarlarıyla bile Show ekranında hâlâ yüz güldüren bir iş olarak dikkat çekiyor!” diyerek program hakkındaki gelen bilgileri okuyucularına aktaran Yar, şimdiden yeni gelişmeyi köşesinden duyurmuş oldu.

Tekrar bölümlerinin yayınlanması ile birlikte farklı kanallarda sürekli yayınlanan Güldür Güldür Show, iddiaların doğru olması halinde artık sadece eski bölümleri ile izlenecek. Gündemde yer alan iddialar ile ilgili henüz yapım ekibinden ya da oyunculardan ise bir açıklama gelmedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler