Ana SayfaDizilerGülcemal 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Gülcemal Deva'yı Annesinin Ajanı Sanıyor!

İlgili Postlar

Gülcemal 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Gülcemal Deva’yı Annesinin Ajanı Sanıyor!

Fox Tv’nin yeni dizisi Gülcemal, 4. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde;  Deva, kendisini büyük bir çıkmazın içinde bulur. Bu kumpasın kendisine yıllar önce Zafer hanımın planladığından da habersizdir. Deva, Gülcemal’in olmak istemez ve kapatıldığı odayı kendisiyle birlikte ateşe verir. Gülcemal, onu kurtarmak için kapıyı zorla açar. Zafer, oğluyla yıllar sonra ilk kez yüz yüze gelir ve onu kimsenin sevmeyeceğini, onu kendisinin bile sevmediğini yüzüne haykırır. Gülcemal 5. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Gümcekam Deva’yı, annesinin ajanı sanıyor.

Gülcemal Deva’yı Annesinin Ajanı Sanıyor!

Gülcemal 5. Bölüm 1. fragmanında; Gülcemal, bir oyunla başladığı gerçekle yüzleşiyor ve Deva’ya aşık olduğunu anlıyor. Deva, Zafer hanımın kendisini kullandığını anlıyor. Ama kardeşinin bu söylediklerine inanmıyor. Gülcemal, annesinin tuzağına yine düşüp Deva’yı onun ajanı zannediyor. Zafer hanım ise, yıllardır planladığı intikam oyununu başarmanın mutluluğunu yaşıyor.

Gülcemal 5. bölüm 1. fragmanı…

GÜLCEMAL 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mert’in eve gelişiyle öğrendikleri karşısında Deva, şok oluyor. O evde artık kalamayacağını anlayan Deva Gara’nın yardımıyla evden çıkmanın yollarını ararken bir yandan da önceleri korktuğu, bir canavar sandığı Gülcemal’in yeni bir yüzünü görüyor.

Zafer hanımın planları tıkır tıkır işliyor. Onların birbirine düşmesi ve tam da istediği şey oluyor. İkisi arasındaki ilişki ve dengeler şaşırtıcı bir şekilde değişirken Deva bir karar vermek zorunda kalıyor.

Ancak bu kararı onu ölümle burun buruna getiriyor. Gülcemal ise tam da güvendiği anda kendisinden kaçan Deva’yı azat etmeye karar veriyor. Fakat Gülcemal’e gelen sürpriz bir telefon her şeyi değiştiriyor.

Zafer hanım, ölümüne o evden Deva’yı çıkartmak için uğraşıyor. Deva, halıya sarılıp o evden çıkarılmak isteniyor.

Gülcemal 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Deva Gülcemal’in Olmaktansa Ölümü Göze Alıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler