Magazin Haberleri » Kültür ve Sanat » Müzik » Gülce Şimdiden Radyoların Favorisi!
Gülce Radyoların Favorisi
Gülce Radyoların Favorisi

Gülce Şimdiden Radyoların Favorisi!

Türkiye’nin önde gelen radyolarından, genç şarkıcı Gülce’nin “Zaman” adlı yeni şarkısına büyük destek geldi. O Ses Türkiye 2019’da finale kadar yükselme başarısı gösteren ve geniş kitleler tarafından tanınan Gülce Kahtalı’nın Zaman adlı şarkısı ve Detaylar Haberimizde..


Gülce’den İddialı Şarkı “Kırmızı”

Gülce, Şimdiden Radyoların Favorisi!

Ülkede ulusal ve yerel radyoların çalma listelerinde yoğun bir şekilde yer verdiği genç sanatçı, kariyerinde emin adımlarla başarısınıda sürükleyerek ilerlemeye devam ediyor.

Gülce Kahtalı Kimdir?

Gülce; güçlü sesi ve yorumuyla, katıldığı O Ses Türkiye programında Beyazıt Öztürk’ün dikkatini çekmeye başarmış ve yarışmadan oldukça iyi bir dereceyle ayrılmıştı.

Sesi ve yorumuyla fark yaratmayı başaran Gülce, ‘Zaman’ın prodüksiyon sürecinde ünlü aranjör ve prodüktör Alper Atakan ile çalıştı. Şarkın söz ve bestesi ise Ayselin Arslan (Medusa) ve Aksel Gökdere imzası taşıyor.

“Zaman’ı İlk Duyduğumda Her Şey Sonuca Yansıdı”

Radyolardan büyük ilgi gören parçayla ilgili Gülce şunları söyledi..

“Benim için ‘Zaman’ gücü temsil ediyor. ‘Kırmızı’ gibi bu şarkı da çok dişi geliyor bana; kadının gücünü, aşka inancını anlatıyor. ‘Kırmızı’yı yayınlamamızın ardından çok zaman geçmeden ‘Zaman’ için çalışmaya başlamak, stüdyoya girip kayıt sürecine geçmek, özellikle pandemi sürecinde beni çok olumlu etkiledi. Böyle zamanlarda üretmeye devam etmek, motivasyon anlamında oldukça pozitif bir etki yaratıyor. Ve tabii ki Alper Atakan ile çalışmak çok keyifliydi. Aramızda şarkıya dair çok kısa sürede güzel bir uyum oluştu ve bu harmoni çalışma sürecine yansıdı. ‘Zaman’ı ilk duyduğumda bu şarkının nasıl olması gerektiğine dair aklımdan geçen her şey sonuca yansıdı. Onur Işık Cantürk’ün kamerası klip için harika kareler yarattı ve aşk için yaşayan bir kadını görselleştirdi.”

Gülce Kahtalı Instagram

Zaman’ı dijital platformlar üzerinden dinlemek için ise: https://UMGTurkey.lnk.to/gulce-zaman


Gülce Zaman
Gülce Zaman

 

 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Betül Demir Konserlerini Taşıdı

Betül Demir Konserlerini Dijital Platformlara Taşıdı…

Söz ve müziği Irmak Arıcı’ya aranjesi ise Emirhan Cengiz’e ait yeni şarkısı “Toz Duman” ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir