Ana SayfaDedikoduGülben Ergen’in Sinirleri Bozuk

İlgili Postlar

Gülben Ergen’in Sinirleri Bozuk

Gülben ergen’in Sinirleri Bozuk

Gazetecileri Görünce Çok Sinirlendi, Mikrofona Saldırdı!

Son günlerde hakkında çıkan haberlerle magazin gündemine oturan Gülben Ergen, havaalanında soru sormak isteyen muhabirin mikrofonuna saldırdı.

Evli iş adamı Tolga Duğles ile aşk yaşadığı haberleriyle gündeme bomba gibi düşen Gülben Ergen’i magazin muhabirleri havaalanında yakalayınca soru sormak istedi. Ünlü şarkıcı, muhabirin üzerine yürüyüp mikrofununa saldırdı.Hakkında çıkan haberlerle ilgili inkar dahi etmeyen Gülben Ergen, karşısında muhabirleri görünce çok sinirlendi.

 

SEREN SERENGİL İLE YEŞİM SALKIM OLAYLARI FENA PATLAMIŞTI

Seren Serengil ve Yeşim Salkım’ın, Gülben Ergen hakkında söyledikleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Salkım, Ergen için “Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük …” demişti. Seren Serengil de “Benim sevdiğim adamı elimden aldı, bu kadının başka bir yuva yıkmasına izin vermeyeceğim” demişti.

Seren Serengil, sosyal medya hesabından Gülben Ergen’in Erhan Çelik’i aldattığını inkar etmesine çıldırdı. Serengil geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan, “Evliyken sevgiline mektuplar yazdın. Onları da mı inkar edeceksin” dedi.

YEŞİM SALKIM CANLI YAYINDA ÇILDIRMIŞTI

Yeşim Salkım da dün Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayına çıkıp Gülben Ergen ile ilgili demediğini bırakmadı. Salkım, “Ben onun gibi otel odalarında basılmadım, kimsenin metresi olmadım.” diyerek bomba açıklamalarda bulundu.

GÜLBEN ERGEN KAMERALARI GÖRÜNCE SİNİRİNE HAKİM OLAMADI

Gülben Ergen ise tüm bu olaylar karşısında sadece hukuk yoluna başvuracağını belirtmişti. Ancak kameraları karşısında görünce Gülben Ergen sinirlerine hakim olamadı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler