Perşembe, Ekim 21, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Gizlice evlenen Asena, artık kapalı kıyafetler ile sahneye çıkıyor

Gizlice evlenen Asena, artık kapalı kıyafetler ile sahneye çıkıyor

-

İş adamı sevgilisi Hasan Dere ile Almanya’da gizlice nikah masasına oturan ünlü oryantal Asena, artık daha kapalı kıyafetler ile sahne alıyor. Nikahtan önce sahneleri bırakılacağı konuşulan Asena, sahneleri bırakmak yerine kostümlerinde değişikliğe giderek daha kapalı kostümler giymeye başladı. İşte detaylar…

Asena dansözlüğü bırakmadı

Ünlü oryantal Asena, evli sevgilisi Hasan Dere’nin eşinden boşanmasından sonra hemen nikah masasına oturdu. Almanya’da gizlice Hasan Dere ile evlenen Asena, evlenmeden önce evlilik sonrasında sahneyi bırakacağı haberleri ile gündeme geliyordu. Ancak, bu dedikodular asılsız çıktı.

Asena, Hasan Dere ile evlendikten sonra önceki akşam Kayseri’de dün de İstanbul’da sahne alarak eşsiz dansını sergiledi.

Asena’nın evlenmeden önce giydiği oldukça dekolte sahne kıyafetlerinden biri:

Asena’nın dans etmeyi bırakmadığı, ancak sahnede daha kapalı kostümler giymeye başladığı dikkat çekti.

İşte Asena’nın evlendikten sonra sahne alırken giydiği kostüm:

Ünlü oryantal Asena, evli olan sevgilisi Hasan Dere ile Dere’nin geçtiğimiz günlerde eşinden boşanmasının ardından kavuştu. Hasan Dere’nin boşanmasının ardından Asena soluğu nikah masasında aldı. Çift, geçtiğimiz günlerde Almanya’da gizlice evlendi.

Asena kimdir?

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Asya İle Aras Sevgili Mi Oluyor

Sadakatsiz 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Asya İle Aras Sevgili Mi...

0
Kanal D'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 35. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Aras, adını hatırlıyor. Hastanenin sisteminde bir hata oluşuyor...