Perşembe, Mayıs 6, 2021
Ana Sayfa Kültür ve Sanat Müzik Gençlerin Yolunu Açmak İçin Şirket Kurdu...

Gençlerin Yolunu Açmak İçin Şirket Kurdu…

-

Şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden Türk Pop Müziğinin son yıllardaki en üretken isimlerinden olan Berkay, ‘Dert Faslı’ adını verdiği yeni şarkısı ile çıktığı an itibariyle dijital platformlarda zirvenin ortaklarından olurken, yeni müjdeleri de hayranlarına verdi… Detaylar Haberimizde..

Gençlerin Yolunu Açmak İçin Şirket Kurdu…

Sözü ve müziği Ezgi Ceren Anar ve Berkay düzenlemesi Çağrı Telkıvıran imzası taşıyan ‘Dert Faslı’nın adlı şarkısının zirve keyfini süren Berkay şimdilerde müzik dünyasına kazandıracağı gençler için bir müzik şirketi kurdu ve onların projeleri için stüdyoya girdi.

“İlk Projemizi Yeni Yılda Çıkarmış Olacağız”

Şarkıcı Berkay, “İlk albüm çıkmadan önce her hafta içi İzmir’de çalışıp, para biriktirip hafta sonları bir bağlantı bulmak için İstanbul’a gidiyor ve dönüyordum. Bu tam dört yıl sürdü. Ama hiç pes etmedim. Dört yıl sonunda bir firmayla anlaştım. İki yıl bekledim. Olmadı. Başka firmaya geçtim. Sonra arka arkaya projeler yaptım. Bugünlere gelene kadar ben çok zorluk çektim. Şimdi bende elimden geldiğince yeni isimlere destek olabilmek için ‘Hiperaktif’ isimli bir prodüksiyon şirketi kurdum. İlk projemizi yeni yılda çıkarmış olacağız ve arka arkaya yeni isimlerin duyulması için destek veriyor olacağım.” dedi.

Berkay Şahin kimdir?

Hiperaktif Olmak İsteyenlere Müjde…

Kurduğu müzik şirketinin adı “Hiperaktif” olan şarkıcı Berkay “Acayip hiperaktifim, oturduğum yerde durmam. Kızlarım Zeynep ve Arya’da çok hareketli oldukları için onların işine geliyor. Şirketin adı ile yapım da özleşiyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

aleyna-tilki

Aleyna Tilki ‘nin Aşı Soruşturmasında Karar Verildi

0
Aleyna Tilki geçtiğimiz haftalarda yaptığı koronavirüs açıklaması ile gündem olmuştu. Tilki’nin söylediği sözlerin ardından bir vatandaş, “Devleti aşağılayıp halk arasında korku ve paniğe neden...