Magazin Haberleri » Ünlüler » Furkan Yaman kimdir?
Furkan Yaman kimdir?
Furkan Yaman kimdir?

Furkan Yaman kimdir?

Furkan Yaman kimdir? Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmacısı Furkan Yaman kaç yaşında? Furkan Yaman aslen nereli? Furkan Yaman hangi burç? Furkan Yaman biyografisi ve hakkında bilmeniz gerekenler…


Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve Youtube kanalında yayınlanacak olan Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmacıları arasında yer alan Furkan Yaman, yarışmayı sabırsızlıkla bekleyen ve Furkan yaman hayranı pek çok kişinin araştırdığı isimler arasında bulunuyor. Furkan Yaman, Youtube video paylaşım platformu üzerinden çektiği komik ve eğlenceli videoları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Furkan Yaman kaç yaşında? Furkan Yaman aslen nereli? Furkan Yaman hangi burç?

4 Temmuz 1999 doğumlu olan Furkan Yaman şu an 20 yaşındadır. Ankaralı olan Furkan Yaman yengeç burcudur.

Furkan Yaman kimdir?

Furkan Yaman dört kardeşin en küçüğü ve evin tek erkek çocuğudur, kendisinden büyük 3 ablası var. Babası Mehmet Yaman geçirdiği kalp krizi sonucu 15.09.2015 tarihinde vefat etmiştir. 2015’ten bu yana video paylaşımlarında bulunuyor. YouTube’da oyun ve eğlence videoları hazırlayan Furkan Yaman, videolarından elde ettiği gelirlerle ticarete adım atarak 21 Ocak 2019’da ise Emrecan Önal ile birlikte Kadıköy Bahariye’de “[email protected]” isimli bir hamburger dükkânı açmıştır.

Furkan Yaman, eğlence içerikleri üreten ve kendi adına açtığı Youtube kanalında paylaşan bir YouTuberdır. Youtube kanalında 3 milyondan fazla olan abone sayısı ve 795.249.748 görüntülenme sayısına sahip olan Furkan Yaman’ın Instagram hesabında ise 1MN takipçisi bulunuyor ve paylaşımları ortalama 150 bin kişi tarafından beğeni alıyor.

Furkan Yaman, kendisinin Youtube’u 4 yıl önce keşfettiğini ifade ediyor. Bu zaman diliminde YouTube’de 3 – 4 defa kanal açıp kapatan Furkan Yaman maddi yetersizlikler nedeni ile kanal ile pek ilgilenememiş ve kapatmıştır. Son olarak Furkan Yaman HD adında kanalını açan ve bu kanalda istikrarlı bir şekilde devam eden Furkan Yaman bu kanalında komik videolar paylaşıyor. Paylaştığı videolar her alanda ve her kesime hitap eden videolardır. Bu videolardaki temel amacı ise insanları eğlendirmektir. YouTuber olma hikâyesi ise kendi bünyesinde birçok deneme yanılmayı ve parasızlığını barındırmaktadır.

Furkan Yaman, kendi ad ve soyadına sahip bir futbolcumuzun olması ve henüz kendisinin tam olarak tanınmıyor olmasından dolayı daha önceden açmış olduğu YouTube kanalının ismini FurkanYamanHD olarak koymuştur. Gün geçtikçe kendisini seven ve takip eden kitlenin büyüyüp milyonlara ulaşmasının ardından Furkan YamanHD olan kanalının adını değiştirerek “Furkan Yaman” olarak adlandırmıştır.

YouTube kanalına ilk zamanlarda oyun videoları çekmeye başlamış ve Minecraft, Pes gibi oyun serileri yapmıştır. Şu zamanlarda ise daha çok vlog tarzı videolar çekmektedir. YouTube’un yanı sıra Instagram gibi diğer sosyal medya mecralarında da oldukça aktif birisidir.

İstanbul’da 14 Ağustos 2019 Çarşamba günü oynanan UEFA Süper Kupa final maçı esnasında ortalığı karıştıran isimlerin YouTuber olduğu ortaya çıkmıştı.


Deli Mi Ne Youtube kanalı ismi ile tanınan ve Liverpool-Chelsea maçının 14. dakikasında sahaya izinsiz olarak atlayan YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz ile birlikte gözaltına alınan isimlerden biri olduğu öğrenildi. Edinilen bilgilere göre Ali Abdülselam Yılmaz ile birlikte, Unlost lakaplı Cantuğ Özsoy, Furkan Yaman, Rızacan Durmuş gibi Youtube’lar da gözaltına alındı.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Evrim Keklik'den İtiraf

Evrim Keklik’den Bomba Barış Murat Yağcı İtirafı…

Survivor’da yüksek performansının yanı sıra söylevleriylede isminden bolca söz ettiren Evrim Keklik, Survivor 2020’nin finalisti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir