Ana SayfaDizilerFOX'tan Kefaret Dizisiyle İlgili Flaş Karar!

İlgili Postlar

FOX’tan Kefaret Dizisiyle İlgili Flaş Karar!

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un paylaştığı Kefaret dizisinin yayın günü değişti. Detaylar haberimizin devamında….

Perşembe Günün Ekranlara Gelecek

Özge Özacar, Mine Kılıç, Ayşegül Cengiz, Ayşe Tunaboylu, Yusuf Atala, Hakan Yufkacıgil, Ayberk Aladar, Eylem Tanrıver, Ecem Gümüşsu, Ezgi Dinçer, Öykü Naz Altay, Ayhan Kızılsu, Lavinya Ünlüer, Göktan Oktay Göztepe, Şenay Dede ve Bahar Ece Yılmaz gibi oyuncuların yer aldığı Kefaret dizisinin yayın günü değişti.

Mesude Erarslan yönetmenliğinde çekilen dizi 1 Temmuz Perşembe itibarıyla her perşembe ekranlara gelecek.

Kefaret Dizisi Final Mi Yapıyor?

Kefaret Dizisinin 20 haziran pazar günü yayınlanacak 32. bölümüyle ekrana veda edeceği gündeme geldi. Kanal henüz kesin bir açıklama yapmadı. Ancak duyumlarımıza göre dizinin ikinci sezonu için onay çıkmamış.

Kefaret Son Bölümde Yaşananlar

Sinan da, Zeynep’in kaldığı pansiyonda kalmaya başlıyor. Pansiyondakiler Sinan’ın Zeynep’e, asıldığını düşünüyor. İkili oradaki meraklı bakışların karşısında oyun oynamaya devam ediyor. Meltem, Zeynep’in arkasından okulu zora sokacak işler çeviriyor.

Arzu, Şule ile birlikte başka bir eve gidiyor. Ahmet yine, Arzu’nun yerini bulmak için uğraşıyor. Şule’nin kardeşini bulup ona para kaptırıyor. Üzerine bir de, dayak yiyor. Şule, Ahmet’i yaralı bir şekilde bulup eve getiriyor.

Arzu, elleriyle Ahmet’in yaralarını pansuman ediyor. Şule, Ahmet’in kaptırdığı parayı alıp ona veriyor. Ayşe hanım, hastalığını öğreniyor. Sude’yi bile tanıyamaz hale geliyor. Zeynep, onunla konuşmaya gidiyor ve ne Sude’yi ne de onu, bırakmayacağını söylüyor.

Kefaret 31. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sinan Ölecek Mi?

Daha sonra Sinan’ın yanına giden Zeynep onu, Sude’yi evlatlık edineceğini, ondan sonra da ne yapmak istiyorsa yapabileceğini söylüyor. Sinan, Nilay’ın evine koyduğu dinleme cihazıyla babasının sevkıyatının yerini öğrenip baskın yapıyor.

Daha sonra Sinan, Nilay’ın karşısına polis olarak çıkıyor. Nilay, onun kendisini babasını yakalamak için bir oyunun içine soktuğunu öğrenip fenalık geçiriyor. Sinan’a, sırılsıklam aşık olan Nilay, bu acıya dayanamayıp ilaç alıp intihar ediyor.

Sinan, durumu öğrenip hastaneye gidiyor. Nilay, Sinan’ın gözü önünde hayatını kaybediyor. Zeynep’de, Nilay’ın intihar haberini televizyondan öğreniyor. Emre, Sinan’ın kafasını dağıtmak için onu operasyona götürüyor. Sinan, çelik yeleğini giymeden operasyona katılıyor ve ağır bir şekilde yaralanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler