Magazin Haberleri » Diziler » Final Yapacağı Konuşuluyordu, Yayın Günü Değişti!
Final Yapacağı Konuşuluyordu, Yayın Günü Değişti!

Final Yapacağı Konuşuluyordu, Yayın Günü Değişti!

Başrollerini ünlü oyuncular Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın paylaştığı, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, Show Tv’de yayınlanan ‘Kalp Atışı’ dizisinin yayın gününde değişikliğe gidildi. Cuma günleri ekrana gelen dizi, 21 Ocak itibariyle artık pazar günleri izleyiciyle buluşmaya başlayacak.


‘Doktorlar’ Dizisine Benzetiliyor

Show Tv’nin beğeniyle izlenen dizilerinden olan Kalp Atışı, bir dönemin çok tutulan dizisi Doktorlar’a benzetiliyor. Bundan sonra Pazar günleri ekrana gelmeye başlayacak dizinin yayınlanan yeni bölüm tanıtımında, yılbaşı yemeğinde yaşanan olaydan sonra doktorlar başlarına ne geldiğini anlamaya çalışırken Eylül’ün “O geceden sonra hepimiz hayatta kalmayı başarmıştık. Kalp atışımız susmamıştı işte!” sözleri dikkat çekiyor. Yeni bir sayfa açan Kalp Atışı’nda ardı ardına yaşanan felaketler sonrasında neler olacak? Birbirine delicesine aşık Eylül ve Ali Asaf sonunda huzuru bulabilecek mi? Dostluk, hırs, sevgi, intikam ya da umutla hayata tutunan Kalp Atışı’nın kahramanlarını hangi yeni maceralar bekliyor? Kalp Atışı bundan sonra Pazar akşamları Show TV’de olacak.


Kalp Atışı 27. Yeni Bölümünde Neler Yaşanacak?

Kalp Atışı’nın ekrana gelen son bölümünde Ali Asaf, kamyonun çarptığı komiser Çetin’e ilk müdahaleyi yaparak hastaneye götürdü. Eylül ve Ali Asaf, ölümle pençeleşen Çetin’i hayata döndürmeye çalıştı. Komiser Çetin’in ameliyattan sağ çıkması Sultan’ı deliye döndürdü. Babasının ölümünden Ali Asaf’ı sorumlu tutan İpek, Eylül’den kaçarak Oğuz’la birlikte tatile çıktı. Baş başa vakit geçiren Oğuz ve İpek’in huzur dolu kaçamağı görülmeye değerdi. Ali Asaf, Eylül’ün makineye bağlı hastası Hayat’ın isteğine kayıtsız kalamadı. Hayat için kar yağdıran Ali Asaf bir kez daha Eylül’ün gönlünü fethetti. Sultan’ın organize ettiği yılbaşı yemeğinde bir araya gelen doktorlar keyifli vakit geçirdi. Bu sırada Sinan, hayata tutunmaya çalışan komiser Çetin’e müdahale ederek Ali Asaf’ın düşmanını öğrenmek istedi. Fakat Sinan’ın ters giden planı yüzünden Çetin hayatını kaybetti. Eylül, Ali Asaf’ın baba olma istediğine tepki göstererek herkese büyük şok yaşattı. Tam bu sırada Sultan’ın planıyla tüm doktorlar teker teker kendini kaybedip yere düştü. Kucağında Eylül’ü tutan Ali Asaf, çaresizce çevresinden yardım istedi. Ali Asaf, sevdiklerini kurtarabilecek miydi?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Banu Karakaya

Avatar

İlginizi Çekebilir

Kırmızı Oda Ne Zaman Yayınlanacak

Kırmızı Oda Dizisinin İlk Tanım Fragmanı Yayınlandı! Kırmızı Oda Ne Zaman Yayınlanacak?

Acun Ilıcalı, Tv 8 ekranında yeni bir dizinin müjdesini verdi. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir