Perşembe, Ekim 21, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Feride Hilal Akın: "Dünya'ya Bir Türk Kızının Neler Başarabileceğini Anlatmak İstiyorum"

Feride Hilal Akın: “Dünya’ya Bir Türk Kızının Neler Başarabileceğini Anlatmak İstiyorum”

-

Son zamanlarda şarkıları ile adından söz ettiren Feride Hilal Akın, önceki gün sunucu yazar Yelda Kırçuval’ın instagram üzerinden yaptığı canlı yayına konuk oldu. Feride Hilal Akın müzik aşkını ve oyunculuğa başlama sürecini anlattı. Detaylar Haberimizde..

Feride Hilal Akın Kimdir?Feride Hilal Akın: “Dünya’ya Bir Türk Kızının Neler Başarabileceğini Anlatmak İstiyorum”

  • Önce Neden oyunculuğu tercih ettin?

“Yıldırım gibi oldu. Hiç aklımda yoktu. Ben dizilere jenerik yapmak istiyordum. Yeni Gelin dizisinin jeneriğiyle ilgileniyordum. Ben jenerik şarkımı söyledim. Yönetmen de oradaymış. Bana dizimizde yer almak ister misin diye sordu.”

“Film Gibi Bi Bakmışım

Dizi Setindeyim…”

“Önce kararsız kaldım sonra ikna edildim bi nevi. İkna edenlere de çok teşekkür ederim çünkü çok farklı bir bakış açısı kattı bana. Fim gibi bi bakmışım dizi setindeyim.”

  • Oyunculuktan şarkıcılığa geçmeye çalışanlar oldu sence neden başarılı olamadılar?

“Belki samimiyettir bilemiyorum. Yani ben hep kendim olmaya çalıştım. Belki bu nedenle olabilir. Ben duygularımı sanata aktarmaya çalıştım. Belki insanlara bu geçiyordur. Oyunculukta da şarkılarımda da buna dikkat ettim.”

“Yeni Albüm ile Yurt Dışına Açılıyorum… İddialıyım.”

  • Yeni albümün ile yurt dışı planın Var mı?

“Şu anda Avrupa ve Rusya’da şu an işbirliği yapıyoruz. Ve dünyada bir Türk kızının ne kadar başarılı olacağını göstermek istiyorum.”

Feride Hilal Akın
Feride Hilal Akın
  • Kliplerde dikkat çekmek adına biraz seksapalitenin ön plana çıkması belli bir karşılık alıyor mu? Yani görsellik iyi müzik yapmakla ne kadar eşit gidiyor?

“Yarışırlar. Çünkü şöyle psikolojik bir tarafı var. Dinleyicinin sana baktığında kendini görmesi ya da senin gibi olma isteği doğmalı. O yüzden görsel olarak daha dikkatli olmasın. Arada bir denge olmak zorunda. Seksapalite dünya üzerinde çok izleniyor. Bu nasıl göstermek istediğinle alakalı. Seksapalite olmalı ama bahsettiğim Nicki Minaj gibi değil bir kadın olarak kadın olduğunu göstermek.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Asya İle Aras Sevgili Mi Oluyor

Sadakatsiz 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Asya İle Aras Sevgili Mi...

0
Kanal D'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 35. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Aras, adını hatırlıyor. Hastanenin sisteminde bir hata oluşuyor...