Ana SayfaKimdirFatoş Kabasakal Kimdir?

İlgili Postlar

Fatoş Kabasakal Kimdir?

Ekranın sevilen sunucu ve oyuncusu Fatoş Kabasakal Kimdir? Fatoş Kabasakal Nerede Doğdu? Fatoş Kabasakal Aslen Nereli? Fatoş Kabasakal Hangi Burç? Fatoş Kabasakal’ın Filmleri ve Dizileri Neler? Hepsi ve daha fazlası haberimizde…


Bugün Doğan Ünlüler

Fatoş Kabasakal Nerede Doğdu? Fatoş Kabasakal Aslen Nereli? Fatoş Kabasakal Hangi Burç?

Fatoş Kabasakal, 9 Eylül 1982 tarihinde Edirne’de doğmuştur. Fatoş Kabasakal Aslen Edirnelidir. Fatoş Kabasakal Başak Burcudur.

Fatoş Kabasakal Kimdir?

Fatoş Kabasakal’ın Asıl adı Fatma Kabasakal’dır. Bulgaristan ve Arnavutluk’tan Edirne’ye göç eden ailesi Fatoş 3 yaşında iken İstanbul’a yerleşmiştir. Düz liseden mezun olduktan sonra üniversite okumadı. Fatoş Kabasakal, Ekol Drama Oyunculuk Okulu’nda oyunculuk eğitimi aldı. Ayrıca Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi aldı. Tümay Özokur Ajans ile çalışmaktadır.

Fatoş Kabasakal 15 yaşındayken Kral TV’de bir müzik programı sunarak televizyon hayatına adım atmıştır. 2007 yılında 6 ay mankenlik de yaptı. 2007 yılında “Yıldızlar Savaşı” filminde; Berna Laçin ve Mehmet Ali Erbil’le başrolü paylaştığı sit com’da Berçin Taygun karakterini canlandırdı.

Nelson markası için Kapadokya’da başarılı mayo çekimi yaptı, katalog yüzü oldu. 2007 yılında Kayahan’ın “Bir Aşk Hikayesi” klibinde oynadı. 2010 yılında Tan’ın “Taş Yürek” klibinde de oynadı. TNT adlı televizyon kanalında “dedikodu” adlı magazin programı sundu.

Fatoş Kabasakal, 2010 yılında “Türk Malı” adlı dizide Şafak Sezer, Binnur Kaya, Hazal Şenel,Barış Çelikkol, Özkan Uğur, Melek Baykal, Bekir Aksoy, Devin Özgür Çınar, Sinan Çalışkanoğlu gibi birçok ünlü oyuncu ile birlikte oynadı.

2011 yılında senaristliğini, yönetmenliğini Hasan Karacadağ’ın yaptığı “Kurşun Bilal” adlı dizide Gökhan Mumcu, Arda Kural, Leyla Göksun, Sefa Zengin,Levent Sülün, Cem Kurtoğlu gibi oyuncularla beraber çalışma imkanı buldu.

Fatoş Kabasakal’ın Filmleri ve Dizileri :

2013 – Kahireli Palas (Duygu) (TV Dizisi)

2011 – Kurşun Bilal (Azra) (TV Dizisi)

2010 – Türk Malı (Natalie) (TV Dizisi)

2010 – Gecekondu (Kendisi) (Tv Programı)

2007 – Yıldızlar Savaşı (Berçin Taygun) (TV Dizisi)

2007 – Parmaklıklar Ardında (Ceren Karadağ) (TV Dizisi)

2007 – Bez Bebek (Simge) (TV Dizisi)

2006 – Sararan Sevdalar (Betül Ünal)(TV Filmi)

2006 – Ah Polis Olsam (TV Dizisi)

2006 – Acemi Cadı (Tuğba) (TV Dizisi)

2005 – İki Arada Aşk (Bakkal) (TV Dizisi)

2005 – Misi (Yosun) (TV Dizisi)2005

1998 – Ayrı Dünyalar (Belkıs) (TV Dizisi)

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler