Ana SayfaDedikoduFarah Zeynep Abdullah Ve Doğu Demirkol Aşkı Bitti!

İlgili Postlar

Farah Zeynep Abdullah Ve Doğu Demirkol Aşkı Bitti!

Geçtiğimiz senenin sonlarında doğru bir süredir birlikte olduğu öğrenilen Doğu Demirkol ve Farah Zeynep Abdullah gündeme bomba gibi düşmüştü. Öğrenilene göre birkaç aydır birlikte olan çiftin ilişkisi kısa sürdü. Farah Zeynep Abdullah ve Doğu Demirkol aşkı bitti!

Farah Zeynep Abdullah Gönlünü Doğu Demirkol’a Kaptırdı

Güzelliği ve yeteneğiyle ön plana çıkan başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah geçtiğimiz sene  Ahmet Rıfat Şungar ile ilişkisini sürpriz bir kararla sonlandırmıştı. Ayrılığın ardından özel hayatını gözlerden uzak tutmaya çalışan ünlü oyuncunun gönlünü meslektaşı Doğu Demirkol’a kaptırdığı ikilinin bir süredir birlikte olduğu iddia edilmişti.

Farah Zeynep Abdullah ile Doğu Demirkol ilk kez görüntülendi

Sosyal Medya Bu Aşkı Konuştu

Geçtiğimiz senenin sonlarında doğru adı birlikte anılmaya başlayan Doğu Demirkol ve Farah Zeynep Abdullah aşkı iddialardan 10 gün sonra kanıtlanmıştı. Birlikte oldukları ortaya çıktıktan sonra ilk kez birlikte görüntülenen çiftin fotoğrafı magazin dünyasına damgasını vururken bu aşk sosyal medyada da epey yorum almış ikilinin bazı sevenleri Farah Zeynep Abdullah  ve Doğu Demirkol‘u birbirine hiç yakıştırmamıştı.

Doğu Demirkol Kimdir?

Farah Zeynep Abdullah Ve Doğu Demirkol Aşkı Bitti!

ABD Film Festivali’nde mutlu bir aşka yelken açan Fahat Zeynep Abdullah ve Doğu Demirkol’un aşkı çok kısa sürdü. Aralık ayından beri birlikte olan çiftin ayrıldığı öğrenildi. 10 gün önce ilişkilerini noktalamaya karar verdikleri öğrenilen çift bundan sonra arkadaş kalacaklarını açıkladı. İkilinin ilişkiyi neden sonlandırdıkları ise henüz bilinmiyor.

Fahat Zeynep Abdullah Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler