Ana SayfaÜnlülerEzgi Mola'dan Özel Hayatı İle İlgili Açıklamalar!

İlgili Postlar

Ezgi Mola’dan Özel Hayatı İle İlgili Açıklamalar!

Ünlü oyuncu Ezgi Mola’dan samimi itiraflar! Ezgi Mola, Alem dergisi içi 70’lerin bohem ruhuna bürünüp birbirinden çarpıcı pozlar verdi. Ünlü oyuncu Ezgi Mola, çekim sonrası soruları yanıtladı. Ezgi Mola, YouTube macerasından özel hayatına her şeyi anlattı. İşte detaylar…

Oyuncu Ezgi Mola Evleniyor Mu?

Ezgi Mola ”Çocuğumla beraber büyümek istiyorum”

Bir süre önce kendi YouTube kanalını kuran Ezgi Mola, dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Programına “Tanınmış Kişileri Seviyorum” adını veren ünlü oyuncu Ezgi Mola, ilk olarak yakın arkadaşı Enis Arıkan’ı ağırladı. Sonrasında ise konuk koltuğunda Kafalar ve Kenan Doğulu yer aldı. Ünlü oyuncu, “Sevdiğim kişileri ve arkadaşlarımı programa konuk ediyorum. Bu kanalda, izleyenler için eğlence olacak, onlara ilham verecek, iyi gelecek her şeyi yayınlayacağız” dedi. Güzel oyuncu Ezgi Mola, sosyal medyanın bambaşka bir platform olduğunu, sinema ve dizi dünyasından ayrıştığını da ifade etti: “Star bir kadının, kış gelince pijamasının üzerine çoraplarını çekip uyuyor olduğunu görmek bana kendimi iyi hissettiriyor. Empati duygusu çok önemli. Ben ünlülere baktığımda hep öyle hissediyorum.” Mola, “Ama sen de bir ünlü değil misin?” sorusuna ise gülerek “Ama ben kendimi öyle hissetmiyorum. Ben bir ünlüye bakarken, tam bir hayran oluyorum” diye yanıt verdi.

Ezgi Mola Kimdir?

Ezgi Mola ”Çocuğumla beraber büyümek istiyorum…

Ezgi Mola, teknolojinin geldiği durumu ise şöyle özetledi: “Hem çok heyecanlı hem de çok korkutucu buluyorum bu süreci. Aşk gibi bir şey bu. Aşk da öyledir ya, hem çok seviyorsundur ama bu durumu nasıl yöneteceğini kestiremezsin bir türlü. Teknolojiye bakışım da bu şekilde. Daha fazlası olacak, hiçbir zaman geri gitmeyecek. Bilim insanları, 100 yıl içerisinde zaten yapay zekanın insanın yapabildiği her şeyi yapabileceğini öngörüyor. Sadece merhamet ve vicdan kalacak. Bu durumdan çok etkileniyorum ama bir o kadar da korkuyorum.” Ezgi Mola, çocukken aldıklarının karakter özelliklerini oluşturduğuna inandığını söyledi. Ünlü oyuncu, “Ben, sebepleriyle–sonuçlarıyla, ayıbı akıl süzgecimden geçirerek anlamak ve anlatmak istiyorum. Çocuğu böyle yetiştirdiğinde daha farklı olacağından eminim” dedi ve ekledi: “Ben de çocuk sahibi olmak isterim. Çok da iyi bakabileceğime eminim. Çocuğumla beraber büyümek istiyorum. Bir köpeğim olduğunda, o benim yüreğimi sızlatıyor, çocuğum olduğunu düşünüyorum, o duyguyu aklım almıyor, heyecandan ölüyorum. 20 yaşımda da böyleydim, şimdi de aynıyım.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler