Magazin Haberleri » Ünlüler » Ezgi Mola ‘nın Sevgilisinden Temizlik İtirafı
ezgi-mola

Ezgi Mola ‘nın Sevgilisinden Temizlik İtirafı

Ezgi Mola ‘nın sevgilisi işletmeci Mustafa Aksakallı Ezgi Mola’nın titiz ve düzenli olduğunu itiraf etti. İbrahim Büyükak ile Bebek’te görüntülenen Mustafa Aksakallı nişanlısı Ezgi Mola’nın reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisindeki oyunculuğu için “Çok İyi” yorumunu yaptı. Detaylar haberimizin devamında….


Ezgi Mola Kimdir?

Ezgi Mola Titiz ve Düzenli

Ekranların reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisinde rol alan Ezgi Mola’nın nişanlısı Mustafa Aksakallı İbrahim Büyükak ile Bebek’te görüntülendi. Aksakallı nişanlısı hakkında “Ezgi’yi göremiyorum. Her gün sette.” ifadelerini kullandı. İbrahim Büyükak ise bu sözlerin üzerine “Şimdilik benimle idare ediyor” diyerek espriyi patlattı.

Aksakallı nişanlısının dizideki performansını nasıl bulduğu sorusuna “Bence çok iyi, inanılmaz iyi, ters köşe oldu” şeklinde yanıt verdi. Mustafa Aksakallı dizide aşırı titiz bir karakteri canlandıran Ezgi Mola’nın normal hayatında da titiz olduğunu şu ifadeleri kullanarak söyledi; “Bu kadar değil ama gerçekten de titiz, düzenli, temiz. Farklı bir durum değil evde de.”


İbrahim Büyükak Ezgi Mola’nın Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Safiye karakteri içi “Şahane” yorumunu yaptı.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Deniz Kuru

Avatar

İlginizi Çekebilir

Betül Demir Konserlerini Taşıdı

Betül Demir Konserlerini Dijital Platformlara Taşıdı…

Söz ve müziği Irmak Arıcı’ya aranjesi ise Emirhan Cengiz’e ait yeni şarkısı “Toz Duman” ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir