Ana SayfaDedikoduEsra Dermancıoğlu'ndan Tükenme Açıklaması

İlgili Postlar

Esra Dermancıoğlu’ndan Tükenme Açıklaması

‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’, ‘Doksanlar’ ve ‘Kırgın Çiçekler’ gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, geçtiğimiz günlerde yaptığı; ‘Tükenmişlik sendromu yaşıyorum’ paylaşımıyla gündem olmuştu. Son olarak Etiler’de kameralara yansıyan Dermancıoğlu, muhabirlerin konuyla ilgili sorularına yanıt vererek; dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Esra Dermancıoğlu’ndan tükenme açıklaması geldi.

Ünlü oyuncu, daha önce de aldatıldığını itiraf etmişti. Dermancıoğlu, “Biz bir seyahate gideceğiz. O gece misafirlerimiz gitti, berjerde oturuyoruz. ‘Sen beni aldatıyor musun?’ dedim. ‘Evet’ dedi. Sonra konuştuk, çok da konuştuk. Ardından da boşandık. Şimdi çok tatlıyız. Benim kızımın babası çok da şeker bir adam. Ama yani sıkılmış…” diye konuşmuştu.

Esra Dermancıoğlu’nun Yakışıklı Sevgilisiyle İlk Aşk Pozu…

“Erkeğin Aldatması Sorun Değil”

Bir kadın ve bir adamın sonsuza kadar beraber kalmak istemeyebileceğini söyleyen oyuncu, “Adam başkasını ister, kadın başkasını ister… Aldatma konusunun Türkiye’de bu kadar büyütülüp drama haline getirilmesi çok sinirimi bozuyor. Çok sıkışmış bir şey… İletişim yok bu konuda.” ifadelerini kullanmıştı.

Dermancıoğlu’nun, “Bir erkeğin beni aldatması bana asla bir sorun değil. Bir erkeğin ya da bir kadının birbirini aldatma konusunu asla adalet içine sokmuyorum. Bu başka bir güdü, istemiyordur başka bir şeydir” sözleri uzun süre gündemde kalmıştı.

Ünlü oyuncu ayrıca, “Bir erkek eşine gidip ‘ya benim canım başka kadınlar çekiyor’ diyemiyor. Diyemediği için de yalanlara, aldatmalara, arkadan iş çevirmelere başvuruyor.” demişti.

Esra Dermancıoğlu kimdir?

Esra Dermancıoğlu Tükenmişlik Sendromu Yaşıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler