Ana SayfaDedikoduEski güzellik kraliçesi kızının bekaretini satışa çıkardı! Dünya onu konuşuyor!

İlgili Postlar

Eski güzellik kraliçesi kızının bekaretini satışa çıkardı! Dünya onu konuşuyor!

Duyanlar inanamıyor! Rusya’da eski güzellik kraliçesi Irina Gladkikh, 13 yaşındaki kızının bekaretini internette satışa çıkardı. Irina Gladkikh’a yaşanan bu olaydan sonra ne oldu? Küçük kız şuan ne durumda? Rus basını açıklıyor! Dünya komuoyunun gündemine bomba gibi düşen olayın tüm gelişmelerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Bekaretin bedeli; 25 bin dolar!

Eski güzellik kraliçesi olarak tanınan Irina Gladkikh, akıllara durgunluk veren bir ilan verdi. 35 yaşındaki kadının verdiği ilanda 13 yaşındaki kızı da vardı.İlana bakanlar, annenin kızının bekaretini satışa çıkardığını gördü. Irina Gladkikh, 13 yaşındaki kızı için yaklaşık 25 bin dolar istiyordu. Eski güzellik kraliçesi kızıyla birlikte, planını gerçekleştirmek için Chelyabinsk kentinden Moskova’ya uçtu.

Polis tarafından yakalanarak..!

Eski güzellik kraliçesi olarak tanınan Irina Gladkikh, akıllara durgunluk veren ilanı sonucunda; bir adamla buluşup iğrenç planını hayata geçirmek üzere Rusya’nın başkentinde polis tarafından kıskıvrak yakalandı. Sorgu odasında her şeyi itiraf eden 35 yaşındaki Gladkikh, hapse atıldı. Polis, güzellik kraliçesine yardım eden iki kadını da ortaya çıkardı. Suç ortaklarından Alina Kukanova, mahkemede cezası açıklanınca çığlık attı. Magazin dünyasına bomba gibi düşen ve duyanlara dudak uçuklatan bu haber sosyal paylaşım platformlarında eski güzellik kraliçesi olarak tanınan Irina Gladkikh’a tepki ve hakaret yağıyor. Uluslararasında gündemde de yaşanan bu şaşırtıcı olay en çok konuşulan magazin haberi oldu!

Çocuk büyükanneye veriliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler