Ana SayfaDedikoduEngin Akyürek: Sevgiye Gelirler

İlgili Postlar

Engin Akyürek: Sevgiye Gelirler

Yakışıklı oyuncu Engin Akyürek, dalış yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı. Engin Akyürek “Sevgiye gelirler” açıklamasını yaptı. İşte detaylar;

Engin Akyürek’ten Veda Mesajı

Engin Akyürek, son bölüm yayınlandıktan sonra Instagram sayfasında teşekkür mesajı paylaştı. Yapım ekibinden, rol arkadaşlarına kadar hemen herkese tek tek teşekkür eden Akyürek’in Neslihan Atagül‘ü anmaması dikkatlerden kaçmadı.

 “Gemiyi limana yanaştırmanın verdiği huzurla…Bu yolculuğu inşa eden gemiyi hazırlayan yapımcılarımız Saner Ayar ve Nazlı Heptürk’e, Sefirin Kızının dünyasını kuran, bu dünyaya inanmamızı sağlayan her daim yanımda olan desteğini esirgemeyen sevgili yönetmenim ;Emre Kabakuşak’a, çektikleri kıymetli sahnelerle yolculuğumuzu güçlendiren ikinci yönetmenlerim ;Murat Aksu ve Işıl Günday’a, kamerasıyla duygularımızı derdimizi seyircimize geçiren, hikayenin hep içinde olan kıymetli Görüntü Yönetmenimiz ; Serdar Armutlu’ya, en zor zamanlarımızda desteğini esirgemeyen yanımızda olan yolculuğumuza renk katan Tüba Büyüküştün ve Eylem Canbolat’a… Efeoğlu ailesinin yetenekli ve güzel İnsanları, aile olmanın sıcaklığını her daim hissettiren ; Gonca Cılasun’a, Doğukan Polat ‘a Cemre öktem’e, Yağmur Başkurt’a,Hivda Zizan Alp’e ve gülen yüzüyle sadece konağa değil gönlümüze de yerleşen Sami Aksu’ya, bize Kavruk olduğunu inandıran Müjganın babası Edip Tepeli’ye, başından sonuna çok iyi iş çıkaran büyük yetenek bizim gız; Beren Gencalp’e, bu hikayenin bir parçası olduğunu ve desteğini ve emeğini hiç esirgemeyen ; İlayda Ildır’a, 90’lı yıllarda Ankara Devlet Tiyatrosunda bir çok oyununu izlediğim, beraber oynamanın mutluluğunu yaşadığım kıymetli abim Erdal Küçükkömürcü’ye ve Sefirin kızının büyük kahramanları kamera arkasında çalışan 52 bölüm emek sarf eden çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim . Güzel bir yolculuktu . Yeni hikayelerde görüşmek dileğiyle, Eyvallah..”

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek: Sevgiye Gelirler

Sosyal medyaya yıllardır mesafeli duran oyuncu Engin Akyürek, geçen aylarda inadını kırmış ve Instagram hesabı açmıştı.

Sosyal medyaya alışan ve sık sık fotoğraf yayınlayan sevilen oyuncu, yaptığı yeni paylaşımla yine dikkat çekti.

Dalış yaptığı ve bir balıkla olduğu kareleri paylaşan Akyürek, gönderisine “Zıpkına değil, sevgiye gelirler” notunu düştü.
gg_7573

Yakışıklı oyuncu Engin Akyürek, ‘Yolun Açık Olsun’ filminin çekimlerine devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler