Ana SayfaDedikoduEmre Aşık'ı Öldürmeyi Planlayan Eşi İddiasıyla Şaşırtma Kotasını Arşa Çıkardı..

İlgili Postlar

Emre Aşık’ı Öldürmeyi Planlayan Eşi İddiasıyla Şaşırtma Kotasını Arşa Çıkardı..

Eski milli futbolcu Emre Aşık’ı Öldürmeyi Planlayan çocuklarının annesi Yağmur Sarnıç, öne sürdüğü iddia ile herkesi şoka soktu..Korkunç Detaylar Haberimizde..

Emre Aşık’tan Eşi Hakkında Fuhuş İddiası!

Emre Aşık’ı Öldürmeyi Planlayan Eşi İddiasıyla Şaşırtma Kotasını Arşa Çıkardı..

Eski eşini öldürme planı olduğuyla gündemden düşmeyen Yağmur Sarnıç, geçmiş dönemlerde yaşanan Aysun Kayacı-Emre Aşık ilişkisiyle alakalı şoke eden açıklamalar yaptı. Emre Aşık’ı Öldürmeyi Planlayan Eşi İddiasıyla Şaşırtma Kotasını Arşa Çıkardı..

Emre Aşık Kimdir?

“Emre Kendisi Anlattı Bana”

Eski eş Yağmur Sarnıç, açıklamasında “Emre kendisi anlattı bana, Aysun’u dövüyormuş” ifadeleriyle Emre Aşığın şiddet ve darp uyguladığını belirtti.

Aysun Kayacı Hakkında Konuştu…

Geçtiğimiz günlerde Eski milli futbolcu Emre Aşık’ın yapmış olduğu basın açıklaması sonrasında eski eşi Yağmur Sarnıç da sessizliğini bozdu. Şoke eden açıklamalar yapan Yağmur Sarnıç, boşanma arifesinde olduğu eşi Emre Aşık’a cevap verdi. Eski sevgili ünlü model Aysun Kayacı hakkında da enteresan açıklamalar yaptı..

“İstediğiniz kadar iftira atın umurumda değil. Sırf bazı konuları ayyuka çıkartmayayım diye yapıyorsunuz ama bilenler zaten biliyor. Erdi denilen şahısla birlikte hareket ettiğiniz ortada” dedi.

Olay ifadelerine “Ben Emre’nin durumunu ilk öğrendiğimde mesaj attım. Keşke ben bunu öğrenmeseydim de ölseydim dedim. 45 kiloya düştüm. İnsanlar beni arayarak neler anlattı…” sözleriyle devam etti.

“İfademde İlk Başta Yalan Söyledim”

Erdi Sungur’un yalan ifade için zorladığını ifade eden Yağmur Sarnıç, “Bana bir tanıdık arayıp ‘Hakkında yakalanma emri çıktı’ deyince panikledim. Neden yakalanma emri olduğunu bilmediğim için Erdi’yle kaçtım ve yakalandım. Bana o sırada ‘Hamileyim de, imam nikâhımız var diye ifade ver, yoksa döverler’ dedi. O yüzden ifademde ilk başta yalan söyledim” dedi..

“Aysun Ölüm Korkusu Yüzünden Yurtdışına Kaçtı..”

Emre Aşık’ın eski sevgilisi model Aysun Kayacı hakkında da dikkat çeken iddialar öne süren Yağmur Sarnıç, “Aysun Kayacı ile aşkını ilk başlarda kıskanıyordum ama sonra ne olduğunu duyunca o kıza çok acıdım. Emre kendisi anlattı bana, Aysun’u dövüyormuş. Aysun onun kişisel durumlarını biliyor. Bunları söylemeye kalktığında mafya tarafından tehdit edildi ve ölüm korkusu yüzünden yurtdışına kaçtı” diye konuştu.

Yağmur Sarnıç’ın Sevgilisinden Kan Donduran İddia..

Yağmur Sarnış’ın eski eşini öldürmek için plan yaptığı öne sürülen  sevgilisi Erdi Sungur, geçen günlerde katıldığı programda kan donduran itiraflar yapmıştı. Erdi Sungur, “Yağmur Aşık, bana Emre Aşık’ı bir depoya bağlayacağız önünde sevişeceğiz sonra da iş bittikten sonra 1 kurşun sıkıp öldüreceğim dedi” sözlerini kullanmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler