Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaÜnlülerEmine Ün'ün acı günü!

Emine Ün’ün acı günü!

-

Oyuncu Emine Ün’ün başına gelen acı haber tüm sevenlerini üzdü. Emine Ün geçtiğimiz günlerde annesi ile birlikte koronavirüse yakalanmıştı, koronavirüsün annesini daha fazla etkilediğini söylemişti. Bununla birlikte annesinin durumunu, “Annem çok hasarlı bir ciğere ve vücuda sahip olduğundan maalesef şu an çok ağır bir durum içinde” cümleleriyle belirtmişti. Emine Ün’ün acı günü! Bugün ne yazık ki ünlü oyuncunun annesinden kötü haber geldi. Emine Ün, koronavirüs nedeniyle hastanede tedavi gören annesinin vefat ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

 

Emine Ün’ün acı günü!

Ünlü oyuncunun annesi bir süredir Şişli’de bir hastanede koronavirüs nedeniyle tedavi görüyordu. Annesinin yoğun bakımda olduğunu belirten ünlü oyuncu bugün annesinin vefat ettiğini sosyal medya hesabından paylaştı.

43 yaşındaki oyuncu annesi ile birlikte koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Sosyal medya hesabından  “Annem ile benim aşılarımız yapılmıştı. Aşı olanlar asla koronavirüs olmayacak diye bir şey yok. Sadece aşı olanlar genelde hastalığı daha normal şartlarda atlatabiliyor, o da kişiye göre değişebilen bir durum. Herkesin var olan hastalıkları ve yaşı farklı fakat annemin çok ciddi kronik rahatsızlıkları var. Astım hastalığı, kalbinde stent ve çok çok ağır geçirdiği bir zatürre sorunu vardı. Bu sebepten annem çok hasarlı bir ciğere ve vücuda sahip olduğundan maalesef şu an çok ağır bir durum içinde” açıklamasıyla paylaşmıştı.

“Üzüntümün tarifi yok” demişti…

Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından annesi ile birlikte koronavirüse yakalandığını şu cümlelerle duyurmuştu:  “Beni bilenler bilir hastalık paylaşmak hiç hoşuma gitmez, mümkün olduğu kadar kendi içimde yaşarım. Fakat bu sefer maalesef öyle olamadı. Yaklaşık 10 gün önce annem ile beraber covid olduk. Tedavimiz hastanede beraber yan yana devam ediyorken anneciğim maalesef yoğun bakıma kaldırıldı. Ben hastanede tedavime devam ediyorum sağlık açısından daha iyiyim bugün. Uzun uzun yazılacak bir şey yok, çünkü şu an üzüntümün tarifi yok. Öyle çok arayan soran yazan var ki, tanıdığım tanımadığım, hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek için yazmak istedim. Çok teşekkür ederim, sağ olun. Allah’ım anneciğime, bana ve tüm hastalarımıza şifa versin inşallah.”

Paylaşımı detaylı görmek için tıklayınız.

Emine Ün kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Aylin Aslım'dan Gülşen'i Eleştiren Işın Karaca'ya Sert Çıkış!

Aylin Aslım’dan Gülşen’i Eleştiren Işın Karaca’ya Sert Çıkış!

0
Son dönemlerde Gülşen'in sahnede giydiği kostümlerinin seçimi neredeyse ülkenin tüm gündemi olmuş durumda. Bu durum bir kadının sahnede ne giymesi gerektiğini kamuoyu önünde ahlak...