Salı, Haziran 22, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Emel Müftüoğlu 'dan Samimi Açıklamalar

Emel Müftüoğlu ‘dan Samimi Açıklamalar

-

Şarkıcı Emel Müftüoğlu geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın Youtube’da yayınlanan programına konuk oldu. Sevilen şarkıcı programda samimi açıklamalarda bulundu. İşte açıklamalarından bazı detaylar…

Emel Müftüoğlu kimdir?Yarışmada Birinci Oldum

Şarkı söylemeye nasıl başladığını Müftüoğlu şu sözlerle anlattı; 1985 Caddebostan Maksim Güneş Gazetesi yarışmasını kazandım. Yarışmadan önce gazetedeki ilanlar şöyleydi, “Birinciye üç sene boyunca her ay 500 TL verilecek” deniyordu. O zaman memur maaşı 20 TL’ydi. Bu yarışmayı kazandım, birinci oldum, gazetelerde yayınlandı. Sonra herkes Fransız oldu. Kimse umursamadı. Ben İzmir’de yaşıyordum yarışma İstanbul’daydı. Sürekli İzmir-İstanbul arası git, gel yaptım.

Git Bulaşık Yıka Dedi

Yarışmanın sponsoru Fahrettin Aslan’dan randevu aldım. Gazinoya gittim, çok büyük bir odası vardı. Yanında adamları duruyordu. Beni yanına çağırdı. “Kızım sen evliymişsin… Bu işler sana göre değil, git evinde çamaşır, bulaşık yıka” dedi. 24-25 yaşındaydım. “Çamaşır yıkarım yıkamam, bu sizi ilgilendirmez. Ben hakkımı arıyorum. Sonuçta yarışmayı kazandım” dedim. O da bana “Ben sadece sponsor oldum, gerisi Güneş Gazetesi’nde” cevabını verdi. “Oradan geliyorum” deyince tekrar “Bu işler sana göre değil!” dedi.

Geri geri çekilerek odanın kapısına geldim, sonra oradan çemkirmeye başladım. “Siz benim yüzüme iyi bakın, hiç unutmayacaksınız! Ben bu işi yapacağım ve sizinle mutlaka karşı karşıya geleceğiz, o zaman göreceksiniz gününüzü” dedim.

Hayatımdaki İlk Dolandırıcılık

Dediğim gibi de oldu… Gönül Yazar’la birlikte İzmir’de otelde çalışıyoruz. Benim de ‘Fakat Bastın’ albümüm çıktı çok da tuttu. Ege’de bir festival yapılıyor. Gençlerde festivale “Emel Müftüoğlu çıksın” diye oy kullanıyor. Oranın belediye başkanıyla da Fahrettin Aslan arkadaş… Menajerim aracılığıyla bana ulaşıyorlar. Ben de menajerime “Neyse fiyatımız üç katını söyle, beş katını söyle” dedim. Onlar da üç katı fiyat verdiler. Herkesin de parasını ödediler. Olayın devamında yaz günü bir yağmur bir fırtına, sahneye çıkamadık. Bir günlük festivaldi geri döndük. Hayatımda yaptığım ilk dolandırıcılık.

Evlenecek Olsam Yine Oğuz ile Evlenirdim

Eski eşi Oğuz ile nasıl tanıştıklarını ise şu sözlerle anlattı; Konservatuvarda okurken tanıştım Oğuz’la ve evlendik biz… Biraz da hızlı bir evlendik oldu aslında… Bu evden kaçmak için de oldu biraz ama en büyük şansım Oğuz Müftüoğlu’dur. Bir daha evlenecek olsam yine Oğuz’la olurdum. Çocuk doğuracak olsam yine Oğuz’la olurdum. İzmir’e geldik. Zar zor geçinebilecek durumdayız. Bizi aşan bir ev kiraladık, kayınpederin evinin karşısında ‘evde eşya yok, yemeği bedavaya getiririz’ dedik. Evde yatak odası bile yok ama ev gerçekten çok güzeldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Naz Taylan'la İlgili Ne Karar Veriyor

Aşkın Tarifi 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Naz Taylan’la İlgili Ne...

0
Kanal D'nin yeni gözde dizisi Aşkın Tarifi, 3. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Naz, Taylan'a magazincilerin önünde 'evet' diyor. Fırat, ne yapıp...

Ufuk Özkan Kazandırmaya Geliyor