Ana SayfaÜnlülerEda Taşpınar'ın mescidinde poz verdiği otelden açıklama geldi

İlgili Postlar

Eda Taşpınar’ın mescidinde poz verdiği otelden açıklama geldi

Eda Taşpınar’ın mescidinde poz verdiği otelden açıklama geldi. Eda Taşpınar’ın sosyal medyada bir cami içerisinde çekilmiş fotoğraflarının paylaşımına karşılık İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca re’sen soruşturma başlatılmıştı. Taşpınar’ın mescidinde poz verdiği otelden “Derinden üzüldük, biz de tasvip etmiyoruz, fotoğraf bilgimiz dahilinde değildi” şeklinde bir açıklama geldi.

Eda Taşpınar'ın cami pozuna soruşturma başlatıldı! Eda Taşpınar cami  paylaşımı nedir? - Magazin haberleri

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Eda Taşpınar’ın son paylaşımı tepki çekti. Bir camide objektiflerin karşısına geçen Taşpınar, çekilen fotoğrafını “Mutlu yıllar sevgililerim” notuyla paylaşmıştı.

Eda Taşpınar'dan camide skaldal poz! Tepkiler gelince fotoğrafları sildi -  Internet Haber

Eleştiriler sonrasında Eda Taşpınar, kısa süre içinde paylaşımını sildi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, bir camide çektirdiği fotoğrafını “Mutlu yıllar sevgililerim” notuyla sosyal paylaşım sitesi olan Instagram hesabından yayınlayan Taşpınar’ın paylaşımı incelenmeye almıştı.

Eda Taşpınar'dan camide skandal paylaşım! Tepkiler çığ gibi büyüyünce  kaldırdı... - Haber 7 GÜNCEL

                               Re’sen soruşturma

Savcılık, Eda Taşpınar hakkında “halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçundan re’sen soruşturma başlatmıştı.

Otelden açıklama geldi. Yaşananların ardından Taşpınar’ın poz verdiği mescidi içinde barındıran otelden de açıklama geldi. Taşpınar’ın mescidinde poz verdiği Four Seasons Hotel Sultanahmet’in Otel Müdürü Serap Akkuş da şu yazılı açıklamayı yaptı: “Otelimiz içinde bulunan ve kadim tarihimizin önemli simgelerinden biri olan otelimizin mescidini ziyaret eden bir kişinin çektiği ve sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflar halkımızı olduğu gibi bizi de derinden üzmüştür. Bilgimiz dahilinde olmayan bu fotoğrafı ve değerlerimizle örtüşmeyen durumu tasvip etmediğimizin ve onaylamadığımızın herkesçe bilinmesini arzu ederiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler