Ana SayfaÜnlülerEce Erken'den Annesi Vefat Eden Hande Erçel'e Duygusal Mesaj...

İlgili Postlar

Ece Erken’den Annesi Vefat Eden Hande Erçel’e Duygusal Mesaj…

Ece Erken’den annesi vefat eden Hande Erçel’e duygusal mesaj… Bir süredir kanser hastalığı yüzünden hastanede tedavi gören Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel, bugün hayatını kaybetti. Annesinin vefatıyla sarsılan ünlü oyuncu Hande Erçel’e için sosyal medya hesabından duygusal bir gönderi paylaşan Ece Erken, neler söyledi? İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

Oyuncu Hande Erçel’in Annesinin Son Paylaşımı Dikkat Çekti!

Ece Erken’den annesi vefat eden Hande Erçel’e duygusal mesaj…

Ece Erken’den annesi vefat eden Hande Erçel’e duygusal mesaj… Bir süredir kanser hastalığı sebebiyle hastanede tedavi gören Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel, bu sabaha karşı hayatını kaybetti.

Annesinin vefatıyla sarsılan ünlü oyuncu Hande Erçel’e, sosyal medya hesaplarından başsağlığı dileklerini ileten ünlülere Ece Erken’de katıldı.

Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel (47) bu sabaha karşı hayatını kaybetti
Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel (47) bu sabaha karşı hayatını kaybetti

Hande Erçel kimdir?

Tanımamama rağmen sevgili Hande Erçel’e sabır diliyorum

Aylin Erçel’in vefatının duyulmasının ardından ünlü oyuncu Hande Erçel’in bir fotoğrafını paylaşan Ece Erken, altına şunları yazdı:

“Anne demek kocaman bir yürek demektir. Anne-evlat ilişkisi akılların değil, yüreklerin buluşma yeridir. Anne yüreği bir başka çalışır. Göründüğünden daha büyüktür. Yüreğinin her hücresinde evladı saklıdır. Öyle ki, biz o yüreği incitsek de sever; hoyratça davransak da sever; hatırını sormasak da sever… Severken keşkeleri yoktur anne yüreğinin.

Anne demek teslim olmak demektir. İlk olarak ona güveniriz, ona bağlanırız. Onu gördüğümüz andan itibaren karnımızın doyacağını, altımızın temizleneceğini, bir yerimiz ağrısa hemen ilgilenileceğini hissederiz. Hayata ve insanlara karşı duyduğumuz güvenin perde arkasında annemiz vardır. Başkalarına duyduğumuz güven aslında annemize duyduğumuz güvendir. Kopyalayıp çoğalttığımız güven duygusuyla başkalarını hayatımıza sokarız.

Anne demek, güvenli çatışma alanı demektir. Bütün huysuzluklarınızı, öfkenizi ilk ona yansıtırsınız. Delilik çağlarımızın en çok tepinme alanıdır annelerimiz… Bağırırsınız, tepki gösterirsiniz, eleştirirsiniz, suçlarsınız… Size kimi zaman susarak, kimi zaman kızarak tepki verse de bilirsiniz ki, en güvenli alandır anne yüreği. Gerçek anlamda hiçbir zaman size zarar vermez.

Anne demek konfor demektir. Yaşınız ne olursa olsun o sizin için düşünür; sizin için hisseder; sizin için yapar. Arada hayatınıza karışıyor diye kızar gibi yaparsınız ama içten içe de bu konfordan hoşlanırsınız. Büyümüş olmanız onun umurunda değildir. Daha doğrusu yüreğinde değildir. Onun yüreği, takvim yaşınızla ilgilenmez.

Anne demek şımarmak demektir. Kimseye kolay kolay şımaramazsınız ama annenize şımarmak kolaydır. Yaşınız kaç olursa olsun rahatlıkla çocuklaşabilir, şirinlikler yapabilir, kucağına yatıp yanağınızı okşatabilirsiniz. Yanağından alacağınız küçücük bir makasla muzip bir sohbeti başlatabilirsiniz.

Anne demek canını feda etmek demektir. Tehlikedeyseniz iki kere bile düşünmez; kendini riske ilk o atar. Gözü karadır, kendinden daha büyük düşmanın bile üstüne yürür. başın sağolsun  handemiyy annelerini kaybeden herkese başta tanımamama rağmen sevgili Hande Erçel’e sabır diliyorum, yaşayanlara Allah uzun ömür versin.”

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler