Ana SayfaDedikoduEce Erken ve Benan Kocadereli Cephesinde Olay Yartan Gelişmeler

İlgili Postlar

Ece Erken ve Benan Kocadereli Cephesinde Olay Yartan Gelişmeler

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümü sonrası eşinin ailesiyle birbirine giren Ece Erken, bir kez daha savcılığa koştu. Ece Erken ve Benan Kocadereli cephesinde olay yaratan gelişmeler yaşandı. İşte detaylar;

Ece Erken’den Acılar Yorumuna Yanıt

Ardından kahvaltı sofrasında oğlunu paylaşan 44 yaşındaki ünlü isim, Eymen’i kast ederek; “Benimki zaten kendine bakıyor artık” notunu düşmüştü.

Zaman zaman yaptığı paylaşımlar nedeniyle sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi haline gelen Ece Erken, dün Instagram hesabından arabasında oğulyla  paylaşım yaptı. Bu paylaşıma kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi. Bazı sosyal medya kullanıcıları Erken’i takdir edip, oğlu için ayakta durması gerektiğini söylerken; bazıları da Erken’i eleştirdi.

Bir takipçisinin ‘Acılar çabuk unutluyor’ yorumuna kayıtsız kalamayan ünlü sunucu, “Sevdiğinizi kaybettiniz mi? Yaşadınız mı benim yaşadığımı? Yaşadıysanız muhattap alacağım sizi” yanıtını verdi.

Öte yadan oğlu Eymen ile tatil yapan Ece Erken, birkaç ay önce havuz başında verdiği pozları takipçileriyle paylaşmıştı. Gönderisine binlerce beğeni ve yorum gelen ünlü sunucu, bir sosyal medya kullanıcısının yorumuna isyan etmişti.

Bir takipçisi Erken’e; “Ne çabuk kendine geldin hani ilaçla yaşıyordun? Timsah gözyaşların biti galiba” yorumunda bulunmuştu. Bu sözlere kayıtsız kalamayan Ece Erken ise şu sözlerle yanıt vermişti:

Ne istiyorsunuz mesela öleyim mi? Evladım her gün mutsuz mu görsün? Başınıza gelir yapmayın.

Ece Erken Şikayetçi Oldu

Ece Erken’in ocak ayında kaybettiği eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun cinayet davası halen devam ederken eski eş Benan Kocadereli’nin mal yarışına girmesi krize neden oldu. Ece Erken eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ağabeyi tarafından tehdit edilmiş bunun üzerine bir programda kayınbiraderine “Kardeşinin mallarına çökmüşsün” ifadesinde bulunmuştu. Sonrasında Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli, bir programda Ece Erken için asıl mal kaçıranın kendisi olduğunu söyleyince Erken, Kocadereli hakkında vakit kaybetmeden şikayette bulundu.

Ece Erken ve Benan Kocadereli Cephesinde Olay Yartan Gelişmeler

Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun silahlı bir saldırıyla öldürülmesinden bu yana Erken’in hayatında çalkantılar bitmiyor. Öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ağabeyi tarafından tehdit edilen Ece Erken bir programda kayınbiraderine “Kardeşinin mallarına çökmüşsün” yorumunu yapmıştı. Bunun ardından Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski Benan Kocadereli bir magazin programına bağlanarak, “Yok öyle bir şey, her şey bilgim dahilinde. Mal kaçırma değil onun adı. Her şey Naz ve Eda’nın. Asıl mal kaçıran başka birisi. Davalar da devam ediyor” ifadelerinde bulundu. Bunun üzerine Ece Erken avukatları aracılığıyla Benan Kocadereli’den şikayetçi oldu.
Ünlü sunucu bu açıklama sonrasında, “Böyle bir cevap verildiyse mahkemede ispat edilecek” dedi ve avukatları aracılığı ile şikayette bulunarak Benan Kocadereli’den davacı oldu. Ece Erken’in avukatı konuyla ilgili “Kocadereli, katıldığı programda ‘Asıl mal kaçıran başka birisi’ şeklinde mesaj atmış ve haber yorumcuları da müvekkilimiz Ece Erken’i ima etmiştir. Müvekkilimiz bundan aylar önce müteveffa eşinin mirasını reddettiğini bildirmiş ve sadece eşinin katillerinin peşinde olacağını bildirmiştir. Şüpheli, bir magazin programı aracılığıyla yaptığı açıklamalarla, sanki müvekkilimiz reddi miras yaptığı eşinin hayat sigortasından elde ettiği paraya talip olduğu yönünde kanaat oluşturmaya çalışmakta, müvekkilimizin kamuoyu önünde küçük düşmesi için çaba göstermektedir” ifadelerinde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler