Ana SayfaÜnlülerEce Erken, Nihat Doğan'ı sırtından hançerledi!

İlgili Postlar

Ece Erken, Nihat Doğan’ı sırtından hançerledi!

Ece Erken, Nihat Doğan’ı sırtından hançerledi! Nihat Doğan’ın birlikte sunuculuk yaptığı Ece Erken, Doğan hakkında açıklamalarda bulundu. Ece Erken’in Nihat Doğan hakkında yaptığı açıklamalar şok etkisi yaratırken “Sırtından hançerledi” şeklinde yorumlara neden oldu. Ece Erken, Nihat Doğan hakkında neler söyledi? Detaylar haberimizde…

Cicişlerden Esra, Nihat Doğan’a sert çıktı, tepki aldı!

Ece Erken Nihat Doğan’a şok sözler

Nihat Doğan, yaşları reşit olmayan iki kız çocuğunu harçlık verme bahanesi ile alıkoyduğu şeklindeki iddiaların yankıları devam ederken, olay ile ilgili her geçen an flaş gelişmeler yaşanıyor. Nihat Doğan’ın, önceki gün ayrıldığı Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programda birlikte sunuculuk yaptığı Ece Erken, Doğan hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Nihat Doğan kimdir?

Ece Erken’den Nihat Doğan açıklaması

Programın bugünkü yayınında Nihat Doğan hakkında konuşan Ece Erken, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: Son günlerde bizim de üzerimize çok geliyorlar. ‘Niye hiç bir şey yokmuş gibi davranıyorsunuz’ diyenler var. Bizim içimizde yaşananları, ne fırtınalar koptuğunu bilmiyorsunuz. Ben öncelikle kendi özgür irademle konuşmadığımı belirtmek istiyorum.

Ece Erken kimdir?

Talat Bulut olayında da duruşumu sergilediğimi düşünüyorum. Ben bir anneyim. Anne olmadan önce de bir insanım ve vicdanım var. Eğer masa arkadaşım değil ailemden birisi böyle bir suçlamayla karşı karşıya gelseydi onun aklanmasını beklerdim. O aklanana kadar da asla konuşmazdım. Hatta ters konuşabilirdim ama iyi konuşmazdım.

Ailenin şikayetini geri çekmesi demek aklandığı anlamına gelmiyor. Aile Bakanlığı soruşturmasını bir yapsın bakalım. Dava sonuçlansın ondan sonra siz konuşun, biz konuşalım. Konuşacak çok şey olabilir. Bizim de bildiğimiz şeyler var. Biz de bazı şeylere susuyoruz. Davayı bekliyoruz çünkü.

Yoksa burada kimse kimsenin arkasında değil. Bu bir kavga, dedikodu vs. değil. Bu ağır bir suçlama. Ve ben böyle bir suçlamada hiç kimsenin arkasında durmam.

Bircan Bali’nin Nihat Doğan yorumu

Ece Erken’in çarpıcı açıklamalarının hemen ardından söz alan programın diğer sunucusu Bircan Bali ise, “Benim Nihat Doğan’dan öğrendiğim bir kelime var. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Bir haksızlık olsa susmazdım.” diye konuştu.

Ece Erken ve Bircan Bali’nin sözlerine, “Nihat DOğan’ı sırtından hançerledi” yorumları yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler