Ana SayfaÜnlülerEbru Şancı, Sosyal Medyadan İfşa Etti!!!...

İlgili Postlar

Ebru Şancı, Sosyal Medyadan İfşa Etti!!!…

Göztepe sporun yetenekli futbolcusu Alpaslan Öztürk’ün eşi eski model Ebru Şancı, ne yapsa gündem olan ünlülerimizin başında geliyor. Güzel model, evinin olduğu sitede site yöneticisi ile tartışınca konuyu sosyal medyaya taşıyarak ifşa etti. Detayları Haberimizde..

Ebru Şancı’dan Evli Sevgilisiyle Aşk Yaşayan Ece Erken’e Şok Sözler!

Ebru Şancı, Sosyal Medyadan İfşa Etti!!!…

Ünlü Futbolcu Alpaslam Öztürk ile 2015 yılında dünya evine giren eski manken Eevinde, 8 köpekle birlikte yaşıyor. Güzel model ayrıca sokak hayvanlarına da sık sık ilgilenip karınlarını doğruyor. Söz konusu bu durum yaşadığı site sakinlerini rahatsız ediyor. Ebru Şancı geçen günlerde sitede ki evine gönderilen bir uyarı mektubunu görünce deliye döndü. Ünlü model o kağıddaki yazıları şu notla paylaştı;

Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, sosyal medyadan ifşa etti

Ebru Şancı; “7 Milyon Hayvanseverin Fikrini Merak Ediyorum”

“Şimdi sizinle trajikomik bir şey paylaşmak istiyorum ve 7 milyon hayvanseverin fikrini merak ediyorum! Ve bu iş yargıya gidince hepinizden sosyal medya desteği bekliyorum… Bahsi gecen 4/5 tane site yöneticisi (bütün işleri köpekle uğraşmak başka hiçbir işe yaramıyorlar!) bana ve hayvansever komşularıma bu yazıları yollamışlar. Belediyenin küpesi olan sokak köpeklerini bizlere mobbing uygulayarak üstümüze almamızı yoksa yasa dışı yollarla siteden atacaklarını söyleyen bir kağıt yollamışlar…….

Ebru Şancı kimdir?

……Ve aynı yönetim ayda bizden topladığı villa başına 1850 TL’lik aidatımızla 80.000 TL’lik köpek rehabilite etmek adına para toplamışlar ama amacı ne onu bile söylemiyorlar! İstanbul Deftedarlığı’nın bu bütçeyi incelmesini rica ediyoruz. Açıklama bekliyoruz bu 80.000 TL nereye ayrıldı? Verecek cevabınız yoksa o parayı bu zor günlerde geçim derdine düşen insanlar için harcamanızı talep ediyoruz!”

Ebru Şancı: Çocuklarımın okul masrafı 100 bin lira

Ebru Şancı;  “Hiçbir Mahkemeden Ve Rezaletten de Çekinmem Bilginize”

“Böyle bir yasal hakkınız yok bunu sitede bizim baktığımız hiçbir köpek birine saldırmadı ne bir video kaydı ne de ısırılma belgeniz var yani koca bir yalan!!!! Bir de buraya imzasını atan beylerden birinin karısı daha önce paylaşmıştım köpekleri yasa dışı yollarla siteden atmayı teklif eden bir canlı delilleri duruyor zaten!!!…..

Ebru Şancı eşi Alpaslan Öztürk hakkında özel itiraflarda bulundu ...

…….Bu saatten sonra benim ya da arkadaşlarımın köpeklerinin yasa dışı yollarla siteye sokulan herhangi bir aracı @securitasturkey sorumluluğunda sayarım görüntülerinde savcılığa verilmesini rica ederim. @arnavutkoybelediyesi @tarimgovtr @foxhaber @showtv @kanald ve tekrar belirtirim ki köpeklerime dokunanla ömür boyu uğraşır hiçbir mahkemeden ve rezaletten de çekinmem bilginize…. Sitenin telefonu kağıdın altında yazıyor bilginize! Şimdiden hayvansever dostalarıma teşekkür eder Allah’ın sessiz kullarını koruduğunuz ve kolladığınız için rabbim elinizi darda bırakmamasını temenni ederim. Ve bütün bunlar bittiğinde sitemizin aslında yasal olarak halka açık olan ormanında herkesi mangal davet ediyorum. NOT: Korkak ve tırsak hayvan düşmanları sahte hesap açıp yazacagınıza … yetiyorsa kendi hesabınızdan yazın…”

Ebru Şancı'yı çıldırtan mesaj!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler